Hokejová příprava na nadcházející sezónu pokračuje i o prázdninách, i když červenec bude přeci jen ještě volnější. Týmy mají za sebou suchou přípravu, která proběhla podle plánu. "Trenéři si velmi pochvalovali přístup dětí k tréninku, všechny vypadaly živě a opravdu si během dvou měsíců mákly," potěšilo šéfa klubu Martina Cimrmana. Koncem června už se šlo na led a ten bude k dispozici i v červenci, kdy budou individuální tréninky a minikempy.

Týmy všech věkových kategorií měly během letní přípravy nabitý program. "Kromě klasických tréninků mělo několik kategorií sportovní aktivity i přes víkend – plavecká hala, výšlap na hory, výlet na kole, fotbalové zápasy a turnaje. Jako odměnu pak dostaly všechny kategorie před začátkem prázdnin tréninky na ledě," prozradil Cimrman.

Také o prázdninách budou teplickým hokejistům a hokejistkám ledy k dispozici. V červenci jsou v plánu individuální tréninky a minikempy. V srpnu se pak odstartuje naplno. Začnou pravidelné tréninky jednotlivých kategorií, minikempy a některé týmy vyrazí na soustředění. Na závěr srpna nechybí atraktivní turnaj O pohár primátora města Teplice, na kterém se představí celky z jednotlivých věkových kategorií.

ČERVENEC
- individuální tréninky a minikempy

SRPEN
- od 1. 8. tréninky na ledě
- 5. až 9.8. - letní minikemp mladší žáci, starší žáci, 9. třída
- 11. až 16.8. - soustředění Slaný, starší žáci a 9. třída
- 12. až 16.8. - letní kemp 2. - 4. třída
- 18. až 24.8. - soustředění Poděbrady, mladší žáci
- 25. až 1.9. - turnaj O pohár primátora města Teplice