Skvěle reprezentoval náš klub nejstarší výběr v Itálii. Ve Fondu se zúčastnil v dubnu třídenního mezinárodního turnaje. Ani jednou na něm nezaváhal a radoval se z prvního místa. Nadšený byl trenér teplických starších žáků Martin Cimrman. "Turnaj jsme si až na náročnou cestu užili. Pěkný zimák, krásné prostředí a k tomu nám to vyšlo herně i výsledkově," lebedil si.

"Zápasy nebyly jednoduché. Hodně nám pomohlo, že jsem narozdíl od celé sezóny proměňovali šance. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za výkony na ledě a za to, jak jsme ve Fondu společně fungovali. V další sezóně se určitě na nějaký turnaj do zahraničí opět přihlásíme," plánuje Martin Cimrman.

Výsledky:
HC Teplice - South Stars 3:0 (Dondit 2, Brož), HC Teplice - HC Val di Non 10:0 (Vítek 2, Brož 2, Divíšek, Hluší, D. Řehák, Skýva, Šidlo, Rubeš), HC Teplice - Alps Eagles Chiavennese 7:1 (Brož 3, Skýva 2, D. Řehák 2), HC Teplice - Young Lions Lana 6:2 (Dondit 2, D. Řehák, Brož, Štolba, V. Šlechta), HC Teplice - HC Děčín 5:0 (Dondit 2, D. Řehák, Divíšek, Lode).

Sestava:
V. Řehák, Jarolím - Vítek, Lode, Záhorec, Rubeš, Šidlo, Vobořilová - Brož, D. Řehák, Skýva, Dondit, Divíšek, Hluší, Štolba, Očko, V. Šlechta.