Velkou radost nám dělá naše čtvrtá třída, která zakončila sezónu ve velkém stylu. Po triumfu na turnaji ve Slaném, kde se rozloučila s minihokejem, ovládla také akci v Litoměřicích, kde se pro změnu hrálo na velké hřiště. "Škoda, že končíme," povzdechl si kouč Jiří Steklý, že letošní ročník je u konce.

V Litoměřicích naši čtvrťáci vyhráli všechny tři zápasy. "Turnaj hodnotím hodně pozitivně. V týmu vidím velký potenciál," byl spokojený "Steklas". "Hráči začínají chápat hru na velké hřiště, nejsou už tolik sobečtí a snaží se i vyhovět nahrávkou," těší ho.

V prvním duelu Tepličtí porazili domácí Litoměřice 5:2, když v poločase (hrálo se 2x15 čistého času) byl stav po dvou zásazích domácích nerozhodný. V závěrečných třech minutách ale Huskies třikrát skórovali, výhru pečetili gólem do prázdné branky při power play Stadionu.

Ve druhém utkání si náš tým bez problémů poradil s Děčínem 10:1, když už po první půli vedl o čtyři branky.

Poslední zápas přinesl přímý souboj o první místo, protože Slaný vyhrálo nad Litoměřicemi 5:2 a Děčín porazilo 10:2. Náš celek ale nedal Lvům žádnou šanci. Soupeře deklasoval 9:1, když už v poločase vedl 5:1.

Výsledky:
Stadion Litoměřice - HC Teplice 2:5 (Matuš 2, Kalvas, Baier, J. Šlechta), HC Děčín - HC Teplice 1:10 (Kalvas 4, Matuš 3, Gladbach, Paroulek, Krůta), Lev Slaný - HC Teplice 1:9 (Matuš 2, Kalvas 2, Krůta, Šimůnský, Mark Schauer, Bílek, Paroulek).

Sestava HC Teplice:
Votrubová - Mark Schauer, Gladbach, Vokatý, Bílek, Krůta, Štěrba - Kalvas, Matuš, Kuklík, Paroulek, J. Šlechta, Blažek - Reiter, Baier, Šimůnský.