Velmi podařeným číslem oslav pěti let HC Teplice bylo utkání klubových trenérů proti bývalým hráčům HC Stadion Teplice.

Trenéři vyhráli po samostatných nájezdech 7:6, rozhodující nájezd dal Štěpán Tetřev. Dvěma brankami se blýskli Mašková v dresu trenérů a Skořepa v dresu Stadionu. „Musím přiznat, že jsem nečekal tak pěkný a rychlý hokej. Oba týmy zaslouží velké uznání. Bylo vidět, že proti sobě nastoupili opravdu kvalitní hráči. Moc všem děkuji, že se zápasu zúčastnili. Bylo příjemné vidět hráče, ke kterým jsem v mládí vzhlížel jako například Robert Plaček nebo Zdeněk Skořepa a také potkat trenéry, kteří dříve v teplickém klubu působili. Doufám, že si to všichni užili, včetně diváků v hledišti," shrnul exhibici šéf HC Teplice Martin Cimrman.

Trenéři HC Teplice - Bývalí hráči HC Stadion Teplice 7:6 po samostatných nájezdech.
Branky: Mašková 2, Tetřev, Procházka, Sádovský, Štěpka TS, rozhodující nájezd Tetřev - Skořepa 2, Císařovský, Muller, Doležal A., Klobouček.
Trenéři HC Teplice: Štěpka - Procházka, Sádovský, Cimrman V., Klement O., Vlach - Steklý, Tetřev, Mašek P., Beseda, Kaiser, Denk, Mašková. Trenéři - Cimrman M., Zahálka.
Bývalí hráči HC Stadion Teplice: Kobrč - Klobouček, Plaček, Muller, Mesány, Brabec, Mašek J. - Skořepa, Spálenka, Císařovský, Kuklík, Doležal A., Doležal L., Ptáček R., Havelka, Susser. Trenéři - Klement J., Myšík, Ptáček J., Doležal Z. Rozhodčí - Bžoch, Mašek P. st., Kába