V sobotu proběhla v Sport Aréně Na Stínadlech oslava pěti let fungování HC Teplice, Krasobruslení Teplice a také činnosti zimního stadionu.

Celodenní program začal na Zimáku turnajem pro nejmladší ročníky. Rodiče a trenéři sledovali radost z hokeje, která je u dětí přirozená a spontánní. Následoval turnaj pro veřejnost, do kterého se přihlásil i dívčí tým. Hrálo se na malé hřiště a malé branky. Rybníkový hokej předvedly záhy také týmy partnerů HC Teplice. I tento turnaj byl nesmírně zajímavý, atrakcí byl start mužstva složeného ze zástupců města.

Ve vedlejší sportovní hale se poté odehrál slavnostní akt, kterým byla prezentace klubu a ocenění trenérů, funkcionářů, týmů i lidí spjatých s teplickým hokejovým klubem.

Ještě před tím, než na led vyjely týmy trenérů HC Teplice a bývalých hráčů Stadionu Teplice, představil se ve dvou exhibičních blocích teplický oddíl krasobruslení.

Ve vedlejší hale po celý den řádily děti, pro které byly připraveny skákací hrady a celá řada soutěží.

„Oslavy se velmi povedly, mám z toho radost a dobrý pocit. Věříme, že dalších pět let přinese ještě více úspěchů a radosti," říká předseda a šéftrenér HC Teplice Martin Cimrman.