V rámci oslav pěti let od založení našeho klubu si turnaj v rybníkovém hokeji zahrají i partneři HC Teplice.

Atrakcí turnaje bude zajisté mužstvo Statutární město Teplic, v jehož barvách nastoupí i primátor Jiří Štábl a jeho náměstek Hynek Hanza. Které týmy ještě můžou diváci vidět v akci? Berytransport, Pro-idea, Fruit plus a Mitutoyo.

Jedno utkání potrvá 12 minut, každý tým bude mít v poli tři hráče, hraje se na malém hřišti na malé branky bez gólmanů.

„Jsme moc rádi, že náš klub naši partneři podporují. Patří jim za to naše velké díky! Věřím, že si společně užijí celý turnaj. Těšíme se na pěkné sportovní výkony," říká šéf HC Teplice Martin Cimrman.

Rozpis turnaje partnerů

13.45 Statutární město Teplice - Berytransport a Pro-idea - Fruit plus
14 Statutární město Teplice - Mitutoyo a Fruit plus - Berytransport
14.15 Mitutoyo - Pro-idea a Statutární město Teplice - Fruit plus
14.30 Pro-idea - Statutární město Teplice a Mitutoyo - Berytransport
14.45 Fruit plus - Mitutoyo - Pro-idea - Berytransport
15 vyhlášení