Také o tomto víkendu pokračují mistrovské soutěže a ve hře budou naše čtyři nejstarší výběry. Výhodu domácího prostředí budou mít ale až v pondělí pouze mladší žáci A. Ostatní celky míří za zápasy na stadiony soupeřů.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A se už popáté v této sezóně střetnou s ústeckým Slovanem, tentokrát v neděli na jeho stadionu. Prozatimní bilance je pro svěřence kouče Martina Cimrmana nepříznivá, ze čtyř vzájemných duelů pro sebe získali pouze jeden (4:8, 1:3, 6:3, 2:5).

neděle 25. února - ZS Ústí nad Labem
11:00 / Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Starší žáci B proti Roudnici přerušili sérii krutých proher a tentokrát se představí na zimáku v Lounech. Se Slovanem hráli v tomto ročníku jednou a utkání skončilo bez vítěze (6:6).

sobota 24. února - ZS Louny
16:15 / HC Slovan Louny - HC Teplice

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Mladší žáci A bodovali dvakrát za sebou, naposledy nasázeli Mostu desítku, a dobrou formu by chtěli potvrdit proti Lounům. Netradičně v pondělí ale nebudou proti Slovanu favoritem. První vzájemný souboj totiž skončil jednoznačným vítězství Loun 13:2.

pondělí 26. února - Zimák Teplice
18:00 / HC Teplice - HC Slovan Louny

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Mladší žáci B si po nucené pauze zahrají v neděli v Ústí nad Labem. V tomto kalendářním roce tým trenéra Petra Maška vyhrál všech šest zápasů a i na ledě Slovanu by měl být favoritem. První zápas v sezóně totiž ovládl suverénně 14:1.

neděle 25. února - ZS Ústí nad Labem
9:00 / Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice