HC Teplice si právě v těchto dnech připomíná 5 let od otevření zimního stadionu a tím pádem i od okamžiku, kdy hráčky a hráči Huskies poprvé vyjeli na ledovou plochu k tréninku a zahájili plnohodnotnou činnost našeho klubu.

S pěti lety zkušeností, úspěchů a také různých výzev a překážek v zádech za sebou bychom rádi vzdali hold městu Teplice, zaměstnancům zimního stadionu, dále našim sponzorům, spolupracovníkům, trenérům a všem členům klubu, za jejich práci a každodenní nasazení ve prospěch rozvoje klubu. Bez vás, ale také bez neuvěřitelné obětavosti a zápalu rodičů a rodinných příslušníků našich malých hokejistů bychom dnes nebyli tam, kde jsme. Vaše podpora a odhodlání jsou motorem našeho klubu.

Za těch 5 let se nám podařilo nejen udržet, ale i rozšířit členskou základnu každým rokem, vybudovat tréninkové centrum a v poslední době dokonce přidat druhou ledovou plochu. Dnes jsme jedním z top sportovních klubů v Teplicích, s otevřenou komunikací, fungujícím webem, sociálními sítěmi a silnou, snadno zapamatovatelnou značkou, která nás odlišuje.

„Máme za sebou pět let plných výzev, ale díky společnému úsilí a vášni pro hokej jsme dokázali vytvořit něco opravdu mimořádného," říká s hrdostí Martin Cimrman, předseda klubu. „Díky všem, kdo se podíleli na našem růstu a společném úspěchu. Jste důkazem, že s týmovým duchem a odhodláním můžeme dosáhnout skvělých věcí. Těšíme se na další léta plná úspěchů a radosti z hokeje," přidává.

Vrcholem klubových oslav bude akce plánovaná na poslední březnový víkend, kdy se Zimák otevře široké veřejnosti. O její přesné podobě vás budeme informovat v nejbližších dnech.