Uplynulý víkend přinesl několik výborných výsledků. Mladší žáci A dokonce nastříleli 10 gólů. Po dlouhé době se radovali také starší žáci B. Naopak jejich starší parťáci nestačili opět na Neratovice. V minihokeji se vesměs dařilo třeťákům i čtvrťákům.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A podruhé ve skupině o umístění narazili na Neratovice a opět Středočechům podlehli. Po dvou třetinách přitom na Buldoky ztráceli na jejich stadionu pouze jeden gól. "Opět se nám nepovedl vstup do utkání a v první části hry nám domácí gólově odskočili. Ve druhé třetině jsme se zvedli a dotáhli se na rozdíl jediné branky. V půlce třetí třetiny jsme ale dvakrát rychle po sobě inkasovali a bylo rozhodnuto. Neproměnili jsme dvě přesilovky 5 na 3 a další šance, to nás stálo lepší výsledek zápasu," mrzelo trenéra Martina Cimrmana.

HC Buldoci Neratovice - HC Teplice 7:3 (2:0, 2:3, 3:0)
Branky Teplic: 26. Dondit (Kordule, Skýva) 3:1, 27. Dondit (Vobořilová) 3:2, 31. Skýva (Brož) 4:3. Rozhodčí: Škarohlíd, Srp. Vyloučení: 9:4. Sestava: Jarolím - Skýva, Vobořilová, Kordule, Záhorec, Šidlo - Očko, D. Řehák, Kohlmistrová, Brož, Hluší, Lode, Dondit, Štolba.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Starší žáci B zastavili sérii porážek a tentokrát si hladkou výhru připsali oni. V Bílině porazili jednoznačně Roudnici, hlavně díky pěti gólům v závěrečné periodě. Čtyřmi trefami se blýskl Marcel Skýva.

HC Teplice - HC Roudnice nad Labem 9:4 (2:1, 2:1, 5:2)
Branky Teplic: 5. Záhorec (Rozsypal) 1:1, 18. Skýva 2:1, 22. Skýva (Lode, Meszároš) 3:1, 32. Poživil (Kordule) 4:2, 44. Meszároš (Skýva) 5:2, 48. Zíchová (Kordule) 6:3, 50. Kordule 7:3, 51. Skýva 8:3, 60. Skýva 9:4. Rozhodčí: Pavlíček - Žák, Kába. Vyloučení: 3:4. Sestava: Masák - Skýva, Rozsypal, Přívozník, Kordule, Záhorec, Bilousov - Poživil, Meszároš, M. Šestal, Ehrlich, Hoferek, Lode, Zíchová.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Mladší žáci A podruhé v tomto soutěžním ročníku porazili Most a tentokrát se jednalo o nejpřesvědčivější výhru. "Zápas byl možná, co se týče výkonu i výsledku, zatím nejlepší v sezoně. Velmi dobrý týmový výkon, ve kterém vynikly individuality. Všem se utkání povedlo," byl spokojený trenér Ondřej Klement. Jeho syn Filip nasázel hattrick.

HC Teplice - Mostečtí Lvi 10:4 (3:2, 5:2, 2:0)
Branky Teplic: 5. Beránek (Anft) 1:1, 17. Klement (Anft, Slačík) 2:2, 19. Slačík 3:2, 24. Maresch 4:3, 30. Sluka (Anft) 5:3, 37. Maresch 6:4, 40. Ru. Rubeš 7:4, 40. Klement 8:4, 48. Klement (Sluka) 9:4, 50. Sluka (Slačík) 10:4. Rozhodčí: Mašek, Kába. Vyloučení: 3:6. Sestava: Navrátil - Lipták, Anft, Mareschová, Slačík, Nerglová, Hammerschmied, Pauza - Maresch, Ru. Rubeš, Balandin, Klement, Mazhara, Brejcha, Sluka, Jurašíková, Urban, Beránek.


SOUTĚŽ 3. a 4. TŘÍD ÚSTECKÉHO KRAJE
Soutěžní zápasy se o víkendu hrály také v minihokeji. Béčko čtvrťáků v sobotu prohrálo v Bílině. "Byla to ostuda a někteří jedinci nás nepřestávají udivovat svojí laxností a leností," zlobili se trenéři Jiří Steklý a Jiří Procházka. Áčko v neděli porazilo Drážďany i Litvínov. "Postavili jsme to nejlepší, co bylo v tu chvíli k dispozici, a zápasy podle toho taky vypadaly. Všechny bychom chtěli pochválit za předváděnou hru," bylo naopak trenérské duo spokojené s představením svých svěřenců v neděli dopoledne.
Třeťáci měli stejné soupeře jako jejich starší kolegové. "Utkání našeho béčka v Bílině nás velice potěšilo. K vidění byly hezké akce, velký progres a zlepšení," lebedil si Procházka. "V neděli nastoupilo áčko. Po hladkém startu proti Drážďanům nás čekal Litvínov, proti kterému jsme zahodili několik šancí. Za oba zápasy zaslouží pochvalu dvojice Jičinský Jurašík. Už mají hokejové myšlení a hráli parádně," chválil Steklý.