Mladší žáci B slavili jednoznačnou výhru v Chomutově. Charakter ukázali jejich starší kolegové, kteří zremizovali špatně rozehraný duel v Sokolově. Starším žákům se tentokrát v mistrovských zápasech nedařilo.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A dohráli v pondělí odložený zápas s Ústím nad Labem a nepotvrdili výbornou formu z poslední doby. Přestože až do konce utkání bojovali o body, nakonec Slovanu podlehli. "Do zápasu jsme vstoupili vlažně, soupeř toho v první části hry využil a šel do dvoubrankového vedení. Na konci třetí třetiny jsme se dotáhli na 2:3, na obrat to už ale nestačilo a hosté rozhodli gólem při závěrečné hře bez brankáře. Do dalších zápasů musíme zpřesnit přihrávky a přidat v bojovnosti a nasazení. Věřím tomu, že to bude v pátek na ledě Neratovic lepší," řekl trenér Martin Cimrman.

HC Teplice - Slovan Ústí nad Labem 2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Branky Teplic: 34. Dondit (Záhorec, D. Řehák) 1:3, 56. D. Řehák (Kordule) 2:3. Rozhodčí: Kába - Býna, Krejsa. Vyloučení: 3:7. Sestava: V. Řehák - Skýva, Záhorec, Vobořilová, Kordule, Vítek, Šidlo - Očko, Velek, D. Řehák, Kohlmistrová, Brož, Hluší, Lode, Dondit, Štolba.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Starší žáci B si připsali další vysokou porážku. Tentokrát na ledě ústeckého Slovanu. Jediným střelcem byl Záhorec, který se prosadil až za jasného vedení domácích.

Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice 11:1 (5:0, 4:0, 2:1)
Branka Teplic: 49. Záhorec (Kohlmistrová) 9:1. Rozhodčí: Vaněk, Svoboda. Vyloučení: 2:6. Sestava: Masák (27. Skácel) - Bilousov, Přívozník, Záhorec, Vobořilová, Rozsypal - Poživil, Gros, Kohlmistrová, Ehrlich, M. Šestal, J. Šestal, Hoferek, V. Šlechta, Zíchová.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"

Mladší žáci A přivezli bod ze Sokolova. Proti Baníku přitom ztráceli už tři góly, přesto se nevzdali a neodjeli s prázdnou. "Remízový zápas v Sokolově nám přinesl cenné zkušenosti, kdy ještě na konci druhé třetiny jsme prohrávali 0:3. Podařilo se nám snížit gólem do kabiny a tým ukázal charakter. Ve třetí třetině jsme velkým nástupem utkání otočili na 4:3, bohužel brzy přišlo vyrovnání. Poté jsme měli několik velkých šancí. Ty jsme ale neproměnili. Tým musíme pochválit za veliké úsilí otočit zápas i za týmový výkon," byl spokojený trenér Ondřej Klement.

HC Baník Sokolov - HC Teplice 4:4 (1:0, 2:1, 1:3)
Branky Teplic: 39. Maresch 3:1, 43. Ru. Rubeš (Maresch) 3:2, 43. Klement 3:3, 46. Slačík 3:4. Rozhodčí: L. Pazour, T. Pazour. Vyloučení: 4:6. Sestava: Navrátil - Anft, Mareschová, Slačík, Lipták, Hammerschmied, Pauza - Maresch, Ru. Rubeš, Klement, Balandin, Brejcha, Sluka.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Mladší žáci B nezaváhali v Chomutově, kde Pirátům nedovolili ani jednou skórovat. První soutěžní nulu vychytala Hana Konečná. "Dobrou obranou jsme jí k tomu pomohli," potěšilo kouče Petra Maška. Tomu se celkově líbil výkon jeho svěřenců. "Po týdnu opět skvělý. Jeden z nejlepších v sezóně bych si dovolil tvrdit. Šancí jsme měli na mnohem více gólů," řekl.

Piráti Chomutov - HC Teplice 0:10 (0:2, 0:5, 0:3)
Branky Teplic: 8. Nerglová 0:1, 15. Kalvas (Matuš) 0:2, 22. Reichenbach (Nerglová) 0:3, 27. Nerglová 0:4, 29. Beránek (Kašpar) 0:5, 29. Matuš (J. Šlechta) 0:6, 33. Nerglová 0:7, 42. Nerglová (Reichenbach) 0:8, 56. J. Šlechta (Kalvas) 0:9, 57. Reichenbach 0:10. Rozhodčí: Jenček, Milička. Vyloučení: 3:2. Sestava: Konečná - Nerglová, Fleissig, M. Primus, Naami - Reichenbach, Kašpar, Beránek - Kalvas, Matuš, J. Šlechta - Vacková, D. Primus, Kubrycht.