Návod jak se rychle oklepat z brutální porážky by mohli sepsat naši starší žáci B. V sobotu s nimi zacvičil Litvínov, ale v neděli se naše parta radovala z výhry v Roudnici nad Labem. Vítězství si připsali i mladší žáci B, kteří bez problému potvrdili roli vysokého favorita. Ostatním celkům se nedařilo.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A si připsali další porážku. Favorizované Karlovy Vary totiž byly nad jejich síly. Náš tým sice vedl po bleskové brance Štolby, ale pak už v zápase jenom dotahoval. I druhý vzájemný duel v tomto ročníku tak dopadl lépe pro Západočechy.

HC Energie Karlovy Vary - HC Teplice 13:3 (3:1, 4:1, 6:1)
Branky Teplic: 1. Štolba (Záhorec) 0:1, 39. Brož (Záhorec) 7:2, 53. Skýva 11:3. Rozhodčí: Cankov, Špaček. Vyloučení: 5:4. Vyšší tresty: 0:1. Využití: 1:0. Oslabení: 1:1. Sestava: Jarolím - Skýva, Záhorec, Vítek, Šidlo - Očko, Velek, Brož, Ri. Rubeš, Divíšek, Lode, Dondit, Štolba.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Starší žáci B by se sice po sobotě nejraději ani neviděli, dostali příděl od Litvínova, ale skvěle se dokázali z drtivé porážky oklepat a v neděli vybojovali cennou výhru v Roudnici nad Labem, které letos v prvním utkání podlehli. Tentokrát zase rychle ztráceli, v 16. minutě 0:2, ale díky hattricku Jana Šestal skóre otočili. V závěru sice připustili drama, když o vedení zase přišli, ale koncovka zápasu vyšla teplické partě fantasticky. V 54. minutě vstřelil nakonec vítězný gól Matěj Štolba, který také zaznamenal hattrick a navíc přidal dvě nahrávky.

HC Teplice - HC Litvínov 1:23 (1:7, 0:6, 0:10)
Branka Teplic: 11. Meszároš (Herink) 1:5. Rozhodčí: Kába - Záhorec, Komisar. Vyloučení: 6:4. Využití: 0:1. Oslabení: 0:4. Sestava: D. Schlenz - Slačík, Vobořilová, Lipták, Vobořil - Poživil, Gros, Herink, Meszároš, M. Šestal, Přívozník, J. Šestal, V. Šlechta, Zíchová.

HC Roudnice n. L. - HC Teplice 5:8 (2:1, 0:3, 3:4)
Branky Teplic: 19. Poživil (Herink) 2:1, 29. J. Šestal (Štolba) 2:2, 33. J. Šestal 2:3, 35. J. Šestal (Štolba) 2:4, 49. Štolba 3:5, 54. Štolba (Divíšek) 5:6, 57. Divíšek 5:7, 60. Štolba 5:8. Rozhodčí: Hák - Vyštejn, Malík. Vyloučení: 7:5. Využití: 2:0. Oslabení: 1:2. Sestava: D. Schlenz - Záhorec, Vobořil, Poživil, Gros - Herink, Meszároš, M. Šestal, Přívozník, J. Šestal, Štolba, Očko, Ri. Rubeš, Divíšek, V. Šlechta.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Mladší žáci A tentokrát narazili na úplně jiný Chomutov než v úvodu sezóny, kdy Piráty zaskočili. Tentokrát na ně ale absolutně nestačili. Už v úvodní třetině nabrali krutou devítibrankovou ztrátu a duel nakonec skončil vysokou prohrou našeho týmu.

Piráti Chomutov - HC Teplice 19:1 (9:0, 4:1, 6:0)
Branka Teplic: 26. Slačík 10:1. Rozhodčí: Jenček, Votoček. Vyloučení: 2:6. Využití: 2:0. Oslabení: 1:0. Sestava: Votava (29. Hýský) - Lipták, Anft, Slačík, Hammerschmied, Pauza - Maresch, Ru. Rubeš, Novotný, Balandin, Mazhara, Brejcha, Kopáček, Urban, Schneider, Zíchová.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Mladší žáci B pokračovali v přesvědčivých výsledcích, tentokrát si hravě poradili s posledním Ústím nad Labem, a zůstávají stoprocentně úspěšní. Od začátku měl náš celek utkání pod kontrolou, žádné drama nepřipustil. Šest gólů nastřílel Jan Ondruš, hattrickem se zaskvěl i člen druhé útočné formace Kristian Stanislav.

HC Teplice - Slovan Ústí nad Labem 14:1 (5:1, 6:0, 3:0)
Branky Teplic: 4. Stanislav 1:0, 6. Reichenbach (Beránek) 2:0, 11. Beránek (Ondruš) 3:0, 15. Ondruš (Nerglová) 4:0, 19. Ondruš (Reichenbach) 5:1, 21. Ondruš (Langhammer) 6:1, 25. Ondruš (Beránek) 7:1, 25. Stanislav (Nerglová) 8:1, 27. Langhammer (Beránek) 9:1, 28. Ondruš (Reichenbach ) 10:1, 33. Beránek (Nerglová) 11:1, 48. Ondruš (Nerglová) 12:1, 52. Stanislav (Kašpar) 13:1, 56. M. Primus (Kašpar) 14:1. Rozhodčí: Foršt, Markl. Sestava: Konečná - Nerglová, Langhammer, M. Primus, Naami, D. Primus - Beránek, Ondruš, Reichenbach - Stanislav, Kašpar, Fleissig - Vacková, Kubrycht, Hasman.

SOUTĚŽ 3. a 4. TŘÍD ÚSTECKÉHO KRAJE
Mistrovské zápasy o víkendu sehráli také naši třeťáci a čtvrťáci. "V sobotu jsme se postavili proti Drážďanům a Litvínovu, celý tým zaslouží velkou pochvalu a odměnou byly hráčům dvě vítězství," potěšilo trenéra čtvrté třídy Vojtěcha Vlacha. "Druhý tým se postavil v neděli proti Ústí, zápas jsme si prohráli svojí laxností, leností a připodělaností. Někteří si vysloužili přesun do “B” týmu. Velký kredit má u mě brankář Bruno Paroulek a kapitán Matěj Matuš," nebyl jinak spokojený kouč Jiří Steklý. Ten přihlížel i soubojům třeťáků. "Drážďany a Litvínov jsme přehráli ve velkém stylu, lepší hokej jsme s Prochym neviděli. Byla radost na to koukat, brankářka nás podržela," lebedil si. "Do Ústí jela lehce pozměněná sestava a bylo to znát. Tři klíčové hráče jsme nechali na domácím turnaji a bylo to ochrápané. Ač výhra, tak předváděná hra byla daleko za očekáváním," přiznal Steklý.