Prodloužený víkend bude plný hokeje. Do akce půjdou všechny naše celky. Hrát se bude na Zimáku od pátku do neděle. Na programu budou nejen mistrovské zápasy, ale taky přípravné mače.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A budou mít velkou šanci ukončit sérii porážek a po více než měsíci zase zažít pocit vítězství. V sobotu nastoupí v domácím prostředí proti Slovanu Louny, který letos dokázali už jednou porazit a to 8:1 na jeho ledě. Louny jsou v tabulce poslední osmé, ale mají jen o bod méně než náš tým, který je šestý.

sobota 17. listopadu - Zimák Teplice
18:00 / HC Teplice - HC Slovan Louny

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Také starší žáci B budou mít solidní příležitost na úspěšný výsledek. I oni se postaví proti Lounům, které mohou v případě výhry přeskočit v tabulce. Slovan je desátý, náš celek hned za ním předposlední jedenáctý. V této sezóně na sebe oba týmy ještě nenarazily.

neděle 19. listopadu - ZS Bílina
16:00 / HC Teplice - HC Slovan LounyLIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"

Mladší žáci A vyhráli už třikrát, přesto se v napěchovaném spodku tabulky krčí až na předposledním místě. O víkendu je čekají dva zápasy, ve kterých favority nebudou, spíš naopak. Už v pátek budou hrát svěřenci trenéra Ondřeje Klementa v Ústí nad Labem, kterému doma podlehli 0:7. Slovanu patří druhá příčka. V neděli pak do Teplic dorazí Karlovy Vary, které jsou třetí a úvodní vzájemný souboj v tomto ročníku ovládly 12:2.

pátek 17. listopadu - ZS Ústí nad Labem
13:30 / Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice

neděle 19. listopadu - Zimák Teplice
12:00 / HC Teplice - HC Energie Karlovy Vary

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"

Mladší žáci B si po volném víkendu zahrají v Klášterci nad Ohří, který minulý týden zápas kvůli marodce odložil. Teď už jsou snad hráči fit a mělo by se v sobotu hrát. Tým kouče Petra Maška bude favoritem. Zatímco vyhrál všechny zápasy, Klášterec je až devátý, když zvítězil pouze dvakrát v sedmi zápasech.

sobota 18. listopadu - ZS Klášterec nad Ohří
13:00 / HC Tygři Klášterec nad Ohří - HC TepliceSOUTĚŽ 2. TŘÍD ÚSTECKÉHO KRAJE

Druhý víkend s mistrovskými zápasy čeká v této sezóně na naše druháčky. Jedna parta si zahraje v sobotu na našem Zimáku proti Chomutovu a Litvínovu a druhá skupinka vyrazí v neděli do Roudnice nad Labem, kde v tamním mrazícím boxu narazí na domácí celek a Louny.

sobota 18. listopadu - Zimák Teplice

10:15 / HC Teplice B - Piráti Chomutov
12:15 / HC Teplice B - HC Litvínov

neděle 19. listopadu - ZS Roudnice nad Labem
10:30 / HC Slovan Louny - HC Teplice
11:30 / HC Roudnice n. L. - HC Teplice

PŘÍPRAVY:
Přípravný turnaj v hokeji a ve fotbale čeká na naše ročníky 2014 a mladší. Na ledové ploše Zimáku se tým utká od 10:15 s ústeckým Slovanem a od 12:15 s Čerty s Ostrova, odpoledne se pak děti přesunou do vedlejší sportovní haly, kde budou kopat do míče. A zahálet nebude ani ročník 2015. Ten čeká v sobotu ráno atraktivní prověrka na stadionu Sparty Praha v Holešovicích.