Mladší žáci A se radovali ze třetí ligové výhry v sezóně, když doma zvládli napínavý souboj s Mostem. Čtvrťáci a třeťáci úspěšně reprezentovali v Německu. Starším žákům se naopak výsledkově nedařilo.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A se bodů nedočkali popáté v řadě. Přitom duel v Litoměřicích měli výborně rozehraný a rychle vedli o dvě branky. Už v úvodní třetině o náskok ale přišli. "Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, soupeře jsme přehrávali a dostali se do vedení. Pak jsme ale ubrali na pohybu a toho domácí využili. Naději na lepší výsledek nám opět zmařily laciné obdržené góly, neproměněné šance a několik zbytečných faulů v útočném pásmu," mrzel způsob, jakým tým došel k porážce trenéra Martina Cimrmana.

HC Stadion Litoměřice - HC Teplice 8:5 (3:2, 3:3, 2:0)
Branky Teplic: 5. Očko (V. Šlechta) 0:1, 8. D. Řehák (Očko) 0:2, 27. Velek (Skýva) 4:3, 37. Štolba 6:4, 38. Kordule 6:5. Rozhodčí: Hák - Beneš, Folk. Vyloučení: 0:7. Vyšší tresty: 0:2. Využití: 1:0. Sestava: Jarolím (41. V. Řehák) - Skýva, Vobořilová, Kordule, Vítek, Šídlo - Očko, Velek, D. Řehák, Kohlmistrová, Ri. Rubeš, Lode, V. Šlechta, Štolba.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Starší žáci B potvrdili, že se nacházejí v temném období, prohráli posedmé za sebou. Tentokrát vysoko v Mostě. Dokonce nevstřelili ani jeden gól.

Mostečtí Lvi - HC Teplice 9:0 (5:0, 2:0, 2:0)
Rozhodčí: Vozár - Bubla, Majerčin. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Oslabení: 1:0. Sestava: D. Schlenz (32. Skácel) - Rezková, Vobořil, Slačík, Mareschová - Gros, Poživil, J. Šestal, Přívozník, Meszároš, M. Šestal, Zíchová, Herink, Divíšek.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"

Mladší žáci A mají v nohách tři zápasy ve čtyřech dnech. V tom posledním vybojovali třetí výhru v sezóně, díky které se zase odpoutali z posledního místa. V dramatickém souboji porazili Most. V průběhu zápasu přišli o pětigólový náskok, v závěru ale trefil vítězství Filip Klement.

HC Baník Sokolov - HC Teplice 8:3 (2:1, 4:1, 2:1)
Branky Teplic: 3. Nerglová (Mareschová) 0:1, 31. Maresch (Nerglová) 4:2, 42. Klement 6:3. Rozhodčí: Teuchert, Ondrejka. Vyloučení: 3:4. Využití: 2:1. Oslabení: 1:0. Sestava: Votava - Anft, Mareschová, Slačík, Hammerschmied - Maresch, Rubeš, Naami, Klement, Novotný, Balandin, Nerglová, Brejcha, Beránek, Zíchová.

HC Teplice - HC Děčín 1:25 (0:7, 1:10, 0:8)

Branka Teplic: 36. Balandin (Slačík, Klement) 1:14. Rozhodčí: Šlechta, Krejsa. Vyloučení: 6:2. Využití: 0:2. Sestava: Hýský (32. Vacková) - Anft, Mareschová, Slačík, Hammerschmied - Maresch, R. Rubeš, Klement, Novotný, Balandin, Schneider, Mazhara, Brejcha, Fleissig, Reichenbach, Beránek, Jirava.

HC Teplice - Mostečtí Lvi 9:7 (5:2, 2:4, 2:1)
Branky Teplic: 6. Zíchová (Balandin), 8. Mareschová 2:0, 10. Maresch (Zíchová) 3:1, 11. Langhammer (Maresch) 4:1, 13. Anft (Klement) 5:1, 30. Klement, 32. Maresch (Hammerschmied) 7:2, 56. Klement 8:7, 60. Slačík 9:7. Rozhodčí: Foršt, Mašek. Vyloučení: 4:8. Využití: 3:0. Oslabení: 1:1. Sestava: Votava - Anft, Mareschová, Slačík, Hammerschmied, Langhammer - Maresch, Ru. Rubeš, Klement, Novotný, Balandin, Nerglová, Brejcha, Beránek, Zíchová.


SOUTĚŽE ÚSTECKÉHO KRAJE 4. TŘÍD
Po pauze si zahráli mistrovské zápasy naši čtvrťáci. Áčko dominovalo v Drážďanech. "Popravdě tyto zápasy nás moc neprověřily, druhý zápas jsem už dával klukům různé challenge: gól po čtyřech nahrávkách a podobně. Jsem rád, že do utkání si kluci přenesli prvky z tréninku jako hluboké najetí a najetí za obránce. Všech 10 kluků si zaslouží pochvalu," řekl trenér Jiří Steklý. Béčko v neděli v Ústí už tak úspěšné nebylo. "Zápasy Ústí nám ukázaly, že nás s dětmi čeká ještě hodně práce. Oba duely byly z naší strany utrápené a až na výjimky pasivní. Soupeři nebyli kvalitou jinde, ale oproti Mostu i Ústí nám chyběla chuť hrát a hlavně fyzička," všiml si trenér Vojtěch Vlach. "Hráčů, kteří chtěli s výsledkem něco udělat, bych napočítal na prstech jedné ruky a to ještě v pálčákách," dodal Lukáš Vokatý.

HC Roudnice n. L. - HC Teplice 0:35 (0:12, 0:11, 0:12)
Branky Teplic: Mácha 8, Matuš 6, Kalvas 6, Krůta 4, J. Šlechta 3, Kuklík 3, Schauer 2, Paroulek 2, Bílek. Sestava: Breite - J. Šlechta, Matuš, Kalvas - Ma. Schauer, Paroulek, Kuklík - Bílek, Krůta, Mácha.

ESC Drážďany - HC Teplice 4:19 (1:5, 0:5, 3:9)
Branky Teplic: Paroulek 4, Kalvas 4, Krůta 3, J. Šlechta 2, Matuš 2, Mácha 2, Kuklík, Schauer. Sestava: Breite - J. Šlechta, Matuš, Kalvas - Ma. Schauer, Paroulek, Kuklík - Bílek, Krůta, Mácha.

Mostečtí Lvi B - HC Teplice B 14:13
Slovan Ústí n. L. B - HC Teplice B 17:3
Sestava: Čermák - Blažek, Gladbach, Vokatý - Šimunský, Baier, Vacek - Štěrba, Reiter, Klieber.

SOUTĚŽE ÚSTECKÉHO KRAJE 3. TŘÍD

V Drážďanech se našim třeťákům dařilo. "Oba zápasy jsme vyhráli, první byl z naší strany zvláštní. Každý hrál jen na sebe, před druhým zápasem jsme si řekli pár vět a přišlo zlepšení, výborný výkon," potěšilo kouče Jiřího Steklého. Spokojený byl i s nedělním vystoupením béčka v Ústí nad Labem. "Dvě vítězství byly v první řadě zásluhou fantastické golmanky Denkové a kompaktnímu výkonu celého týmu. Tradiční opory hrály výborně (Dáňa, Dáda a Plevis), nejvíc se mi líbil Černoch, zlepšuje se a má hokejové myšlení," potěšilo Steklého.

HC Roudnice n. L. - HC Teplice 14:18 (4:4, 6:7, 4:7)
ESC Drážďany - HC Teplice 3:13 (2:3, 0:3, 1:7)