Pouze mladší žáky A čekají v nejbližších dnech zápasy na Zimáku. V sobotu přijede první Děčín a v pondělí Most. Ostatní naše týmy vycestují za svými soupeři na jejich hřiště. Třeťáky a čtvrťáky čeká výjezd do Německa, kde se utkají s Drážďany. Mladší žáci B dostali volno, v Klášterci totiž řádí bacil.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A prolomili střelecké prokletí, ale na body čekají už čtyři zápasy. Ukončit černou sérii a vylepšit si bilanci budou mít v Litoměřicích, kterým patří v tabulce poslední místo s jednou výhrou.

neděle 12. listopadu 2023 - ZS Litoměřice
11:15 / HC Stadion Litoměřice - HC Teplice

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Starší žáci B už šest zápasů nevyhráli, byť naposledy proti Ústí atakovali úspěšný výsledek. Teď se pokusí zabrat v neděli v Mostu, který je v tabulce osmý a má z osmi zápasů tři výhry. Náš celek je předposlední jedenáctý.

neděle 12. listopadu 2023 - ZS Most
12:45 / Mostečtí Lvi - HC Teplice

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Mladší žáci A měli minulý týden volno, tak snad nabrali spoustu sil, protože o víkendu je čeká trojboj. Budou si připadat jako profesionálové v NHL. Ve čtyřech dnech sehrají tři duely. Z toho dva na Zimáku. V sobotu přijede suverénní Děčín, který vyhrál všech jedenáct utkání. Další dva soupeři by ale měli být hratelní. V pátek se předvedou svěřenci trenéra Ondřeje Klementa v Sokolově a v pondělí doma s Mostem, tedy svými sousedy v tabulce.

pátek 10. listopadu 2023 - ZS Sokolov

17:30 / HC Baník Sokolov - HC Teplice

sobota 11. listopadu 2023 - Zimák Teplice
10:15 / HC Teplice - HC Děčín

pondělí 13. listopadu 2023 - Zimák Teplice
18:00 / HC Teplice - Mostečtí Lvi

SOUTĚŽE ÚSTECKÉHO KRAJE 3. a 4. TŘÍD
Po pauze se mohou těšit na mistrovské zápasy také děti z naší třetí a čtvrté třídy. Áčka budou hrát v sobotu v Drážďanech proti domácímu výběru a Roudnici, béčka v neděli vycestují do Ústí nad Labem, kde se poměří s béčky Slovanu a Mosteckých Lvů.

sobota 11. listopadu 2023 - ZS Drážďany
14:30 / HC Roudnice n. L. - HC Teplice
15:30 / ESC Drážďany - HC Teplice

neděle 12. listopadu 2023 - ZS Ústí nad Labem

14:15 / Mostečtí Lvi B - HC Teplice B
15:15 / Slovan Ústí n. L. B - HC Teplice B