Sedmý triumf v sezóně vybojovali mladší žáci B, byť výkon kouzelný nebyl. Po bodech sahaly i další naše týmy, leč kousek jim chyběl. Čtvrťáky vydatně prověřila pražská Sparta.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Starší žáci A protáhli své čekání na výhru o další utkání, ale dílčí radosti si dopřáli. Konečně dali gól, trefil se Marcel Skýva. A se soupeřem drželi krok. "Zápas s Ústím byl vyrovnaný, ve druhé třetině jsme inkasovali gól po naší chybě při střídání a to asi utkání rozhodlo. V poslední části hry jsme snížili, měli jsme další šance, ale soupeř si vítězství pohlídal. Musíme se sebrat a další zápasy zvládnout lépe," řekl trenér Martin Cimrman.

HC Teplice - Slovan Ústí nad Labem 1:3 (0:2, 0:1, 1:0)
Branka Teplic: 54. Skýva. Rozhodčí: Novotný - Kába, Markl. Vyloučení: 4:3. Oslabení: 0:1. Sestava: V. Řehák - Skýva, Záhorec, Brož, Kordule, Vítek, Šidlo - Očko, Velek, D. Řehák, Ri. Rubeš, Lode, V. Šlechta, Štolba.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Starší žáci B o víkendu také neuspěli, byť měli dvě příležitosti bodovat. Proti Klášterci nad Ohří byli v sobotu bez šancí a inkasovali pořádný nášup, ale v neděli v Bílině sahali po výborném výsledku proti Ústí nad Labem. Rychle smazali dvoubrankové manko a ve druhé třetině se dokonce dostali do vedení. To ale udržet nedokázali. Tři body si v utkání připsal Lukáš Herink.

HC Tygři Klášterec nad Ohří - HC Teplice 21:1 (4:0, 12:1, 5:0)
Branka Teplic: 34. M. Šestal 14:1. Rozhodčí: Barantál, Studený. Vyloučení: 2:10. Využití: 3:0. Sestava: D. Schlenz (31. Skácel) - Rezková, Vobořil, Slačík, Lipták, Vobořilová - Gros, Poživil, J. Šestal, Přívozník, M. Šestal, Divíšek, Herink.

HC Teplice - Slovan Ústí nad Labem 4:5 (2:2, 1:1, 1:2)
Branky Teplic: 11. Poživil (Herink) 1:2, 16. M. Šestal (J. Šestal) 2:2, 32. Herink (Rezková) 3:2, 57. Herink 4:5. Rozhodčí: Pavlíček - Sichrovský, Komisar. Vyloučení: 9:5. Vyšší tresty: 0:1. Oslabení: 0:1. Sestava: Skácel (30. D. Schlenz) - Rezková, Vobořil, Slačík, Lipták, Vobořilová - Gros, Poživil, J. Šestal, Přívozník, M. Šestal, V. Šlechta, Herink.LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Mladší žáci vyhráli i svůj sedmý zápas v sezóně a vedou tabulku. Nezastavil je ani Chomutov. Rozhodla druhá třetina, ve které Tepličtí soupeři odskočili. Hattrickem se předvedl Jan Ondruš. "Zatím asi nejhorší výkon sezóny. Ale i přesto jsme dokázali zvítězit. Musíme se poučit z chyb, kterých tam bylo nespočet. Ale i takové zápasy musely přijít. Jsem rád za výhru a teď máme týden na to potrénovat a připravit se na Klášterec," prohlásil trenér Petr Mašek.

HC Teplice - Piráti Chomutov 8:2 (2:1, 4:0, 2:1)
Branky Teplic: 10. Ondruš (Reichenbach) 1:1, 17. Langhammer (Stanislav, M. Primus) 2:1, 26. Reichenbach 3:1, 35. Nerglová 4:1, 36. Ondruš (Nerglová) 5:1, 40. Kašpar (Langhammer, Nerglová) 6:1, 46. Ondruš (Langhammer) 7:1, 49. Kašpar (Nerglová) 8:2. Rozhodčí: Primus, Foršt. Vyloučení: 0:2. Využití: 1:0. Sestava: Konečná - Reichenbach, Langhammer, Linhart, Naami, Saba, D. Primus - Ondruš, Nerglová, Stanislav - Fleissig, Kašpar, M. Primus - Kubrycht, Hasman, Vacková.

4. TŘÍDA
Čtvrťáci sehráli výživný duel se Spartou Praha na 4x20 minut, v akci byly dva týmy, někteří hráči se v nich protočili. Oba celky prohrály, ale o debakly se nejednalo. "Velká pochvala všem hráčům, líbilo se nám nasazení a chuť v prvních dvou dvacetiminutovkách. Za mě nejlepších čtyřicet minut, které jsem viděl. Druhá půle už byla horší, někteří odešli fyzicky a mělo to dopad na celý tým. S tím budeme pracovat," byl spokojený s konfrontací se silným soupeřem kouč Jiří Steklý.