K nezastavení je náš tým mladších žáků B. Ten vyhrál i pátý mistrovský zápas v sezóně, tentokrát v Děčíně, a už je v čele tabulky. Dalším celkům se o víkendu nedařilo.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
V zápase áčka našich starších žáků potvrdily Karlovy Vary velkou kvalitu. Západočechům ale cestu za hladkou výhrou usnadnil ospalý začátek našeho celku. „Prvních deset minut bylo jasně v režii soupeře, nestačili jsme v rychlosti a v osobních soubojích. Pak jsme přidali, hru jsme vyrovnali, ale nepodařilo se nám využít žádnou ze střeleckých příležitostí. Škoda pak dvou obdržených branek v posledních minutách zápasu. Skvělý zápas odehrál náš kapitán Honza Brož," zhodnotil duel trenér Martin Cimrman.

HC Teplice - HC Energie Karlovy Vary 0:7 (0:4, 0:1, 0:2)
Rozhodčí: Krejsa - Druxa, Šlechta. Vyloučení: 2:0. Oslabení: 0:1. Sestava:Jarolím (32. V. Řehák) - Lode, Velek, Vítek, R. Rubeš, Záhorec - Štolba, Brož, Kordule, Skýva, Divíšek, D. Řehák, Šidlo, Kohlmistrová.LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Nedařilo se ani našim starším žákům B, kteří vysoko padli v Kadani. Přitom dlouho se soupeřem drželi krok, po dvou třetinách ztráceli jen dvě branky. Ve třetí části jim ale černožlutí nasypali sedm gólů.

SK Kadaň - HC Teplice 12:3 (2:1, 3:2, 7:0)
Branky Teplic: 20. Divíšek 2:1, 29. Herink (M. Šestal) 4:2, 37. V. Šlechta (J. Šestal) 5:3. Rozhodčí: Barantál, Masák. Vyloučení: 4:6. Využití: 2:0. Sestava: D. Schlenz (32. Skácel) - Rezková, Vobořil, Záhorec, Slačík, Lipták, Vobořilová - J. Šestal, Přívozník, V. Šlechta, M. Šestal, Gros, Herink, Divíšek, Šebor.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Náročný víkend mají za sebou naši mladší žáci A. Dvakrát inkasovali přes deset gólů. V souboji s Chomutovem, do kterého kouč Ondřej Klement nasadil několik hráčů mladších ročníků, to ale dlouho na debakl nevypadalo. Po dvou třetinách jsme prohrávali jen o gól, v poslední periodě ale Piráti skóroval osmkrát a nakonec si připsali jednoznačnou výhru.

HC Energie Karlovy Vary - HC Teplice 12:2 (4:1, 4:0, 4:1)

Branky Teplic: 14. Hammerschmied 1:1, 49. Maresch (R. Rubeš) 9:2. Rozhodčí: Lengö, Suchý. Vyloučení: 6:3. Využití: 2:0. Sestava: Votava - Anft, Mareschová, Hammerschmied, Naami - Maresch, R. Rubeš, Klement, Balandin, Brejcha, Kopáček, Zíchová.

HC Teplice - Piráti Chomutov 3:11 (1:3, 1:0, 1:8)
Branky Teplic: 18. R. Rubeš 1:3, 40. Nerglová (Slačík) 2:3, 48. Beránek (Nerglová) 3:6. Rozhodčí: Markl, Foršt. Vyloučení: 1:1. Oslabení: 0:1. Sestava: Votava (50. Hýský) - Mareschová, Anft, Hammerschmied, Naami, Slačík, Lipták- R. Rubeš, Maresch, Brejcha, Zelenka, Langhamner, Klement, Zíchová, Beránek, Nerglová.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Útok na průběžné první místo tabulky vyšel skvěle našim mladším žákům B. Ti využili volna Kadaně a díky pátému triumfu v sezóně se vyhoupli do čela soutěže. V Děčíně nakonec domácímu týmu uštědřili vysokou porážku, i když v první třetině se parta kouče Petra Maška na ledě trápila. „Po ospalém začátku jsem musel lehce zvýšit hlas a všichni se probrali a soupeře jsme přehráli. Jsem samozřejmě rád, že jsme potvrdili dobrý start do sezóny a popáté v řadě vyhráli. Říkal jsem dětem, aby to řádně oslavili," usmál se trenér.

HC Děčín - HC Teplice 3:11 (1:1, 0:6, 2:4)
Branky Teplic: 6. Beránek 0:1, 25. Ondruš 1:2, 27. Beránek 1:3, 28. Nerglová 1:4, 28. Stanislav 1:5, 32. Nerglová (Reichenbach) 1:6, 37. Ondruš (Beránek) 1:7, 41. Stanislav (M. Primus) 1:8, 43. Langhammer (Nerglová) 1:9, 45. Ondruš (Nerglová) 2:10, 51. Stanislav (Fleissig) 3:11. Rozhodčí: Šíma, Rocheltová. Vyloučení: 3:1. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1. Sestava: Konečná - Langhammer, Nerglová, Linhart, M. Primus - Reichenbach, Ondruš, Beránek - Fleissig, Kašpar, Stanislav - Hasman, Saba, D. Primus.

3. a 4. TŘÍDA - přátelské zápasy
Třetáci si o víkendu zahráli přípravu v Kladně. "V předvečer zápasu nám přišlo několik omluvenek a ve finále nám domácí musli půjčit dva hráče. Utkání byla vyrovnaná. Pokusíme se domluvit odvetu u nás," řekl trenér Jiří Steklý. Čtvrťáci poměřili síly s ústeckým Slovanem. "První tým předvedl výbornou první třetinu, ale pak přišel nepochopitelný zkrat. Bylo vidět zlepšení ve hře s pukem a i další pozitivní věci. Druhý tým hrál dobře, u dětí je vidět progres," potěšilo kouče Vojtěcha Vlacha, který na čtvrťáky dohlížel.