Dalšími zápasy budou o víkendu pokračovat mistrovské soutěže a ve hře bude také několik našich týmů. Doma se představí starší žáci A, kteří se v neděli utkají s Karlovými Vary, a ještě před jejich duelem se ve stejný den můžete přijít podívat na mladší žáky A. Ti se střetnou s Chomutovem.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Naši starší žáci A jsou v tabulce pátí díky dvěma výhrám, ale teď je čeká kvalitní soupeř. Západočeši totiž mají už tři vítězství a v úvodu sezóny se jim daří. V případě našeho triumfu se ale na Karlovy Vary bodově dotáhneme.

neděle 22. října - Zimák Teplice
11:45 / HC Teplice - HC Energie Karlovy Vary

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Naši starší žáci B mají jednu výhru a jsou desátí ve dvanáctičlenném žebříčku. Jejich soupeř bude obtížný. Kadaň totiž šlape. Má pět výher, je první a má vysoce příznivé skóre 60:17. Bude to v sobotu na jejím ledě pořádná šichta.

sobota 21. října - ZS Kadaň

11:30 / SK Kadaň - HC Teplice

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Mladší žáci A, kteří jsou v tabulce předposlední, budou mít perný víkend, nastoupí totiž hned ke dvěma zápasům. Nejprve se v sobotu ukážou na ledě třetích Karlových Varů, které vyhráli už čtyřikrát a jen jednou padli. Papírově hratelnější by měl být pátý Chomutov. I Piráti ale už dvakrát zvítězili a rozhodně nepůjde o snadného soka.

sobota 21. října - ZS Karlovy Vary
12:15 / HC Energie Karlovy Vary - HC Teplice

neděle 22. října - Zimák Teplice
9:15 / HC Teplice - Piráti Chomutov

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Na první místo v tabulce budou útočit naši mladší žáci B. Ti jsou po čtyřech zápasech stoprocentní a další vítězství mohou ukořistit v sobotu v Děčíně. Ten odehrál jen dva zápasy a má vyrovnanou bilanci: výhry, prohra, skóre 19:19.

sobota 21. října - ZS Děčín
12:00 / HC Děčín - HC Teplice