Starší žáci A vyhráli ve své lize podruhé za sebou. Už čtvrtý triumf v řadě přidali naši mladší žáci B, kteří jsou stále stoprocentní. A první soutěžní zápasy odehráli naši druháci.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Naši starší žáci vyhráli podruhé za sebou. Tentokrát jednoznačně v Lounech. Pěti body se předvedl Ludwig Amadeus Dondit. „Po vlažné první třetině jsme přidali v bruslení a bojovnosti a od druhé části hry jsme předváděli celkem hezký hokej. Dobře jsme bránili a dařilo se nám proměňovat šance. Celý tým zaslouží velkou pochvalu za odmakaný zápas. Trošku nám přibývají marodi, tak snad se dáme do kupy a zvládneme se dobře připravit na další těžký zápas s Karlovými Vary," přál si po utkání trenér Martin Cimrman, jehož tým je v tabulce pátý.

HC Slovan Louny - HC Teplice 1:8 (1:2, 0:4, 0:2)
Branky Teplic: 2. D. Řehák (Dondit) 0:1, 11. D. Řehák (Dondit) 0:2, 26. Dondit (D. Řehák) 1:3, 34. Dondit (Šidlo) 1:4, 36. Brož (Vítek) 1:5, 40. Dondit (Kohlmistrová) 1:6, 42. Skýva (D. Řehák) 1:7, 46. Skýva 1:8. Rozhodčí: Krebs - Fischer, Holý. Vyloučení: 9:6. Využití: 0:2. Oslabení: 0:2. Sestava: V. Řehák – Lode, Rubeš, Vítek, Velek, Vobořilová – Štolba, Brož, Kordule, Skýva, Dondit, D. Řehák, Šidlo, Kohlmistrová.

LIGA STARŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Naši starší žáci B o víkendu sehráli dva zápasy, ve kterých bodově neuspěli. Hlavně v neděli v Děčíně ale sympaticky potrápili favorita a ještě šest minut před koncem dokonce o gól vedli. „V Děčíně jsme předvedli slušný výkon. Během celého zápasu jsme byli lepším týmem, povedlo se nám otočit skóre a až do půlky poslední třetiny jsem sahali po vítězství. Závěr zápasu nám ale vůbec nevyšel a soupeř potrestal naše chyby několika slepenými góly. Škoda, odehráli jsme vážně dobrý zápas," mrzela ztráta bodů kouče Martina Cimrmana.

HC Teplice - Stadion Litoměřice 3:10 (1:3, 1:3, 1:4)
Branky Teplic: 19. V. Šlechta (Záhorec) 1:3, 29. Záhorec 2:5, 45. Šebor 3:8. Rozhodčí: Pavlíček - Kanči, Kába. Vyloučení: 3:8. Využití: 1:1.

HC Děčín - HC Teplice 7:4 (2:1, 1:1, 4:2)
Branky Teplic: 9. Slačík 2:1, 23. Herink (Poživil) 2:2, 44. Šídlo 3:3, 53. Kordule (Divíšek) 3:4.
Rozhodčí: Janda - Rosenbaum, Novotný. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Oslabení: 0:1.LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "A"
Mladší žáci A nenavázali na první výhru v sezóně a tentokrát nestačili v domácím prostředí na Ústí nad Labem. Proti Slovanu se nedokázali střelecky prosadit. I proto zůstali v tabulce na předposlední sedmé příčce. „Zklamání z výkonu, který nebyl vůbec týmový. Ústí bylo technicky i takticky vyspělejší. Pro nás je výsledek jen další motivace do tréninků a do dalších zápasů," řekl trenér Ondřej Klement.

HC Teplice - Slovan Ústí nad Labem 0:7 (0:2, 0:3, 0:2)
Rozhodčí: Druxa, Foršt. Vyloučení: 2:1. Sestava: Votava (52. Hýský) - Anft, Mareschová, Lipták, Pauza - Maresch, R. Rubeš, Novotný, Balandin, Mazhara, Brejcha, Urban, Hammerschmied, Zíchová.

LIGA MLADŠÍCH ŽÁKŮ "B"
Mladší žáci B potvrdili perfektní start do sezóny. Uspěli i ve čtvrtém zápase v řadě a v tabulce jsou jen kvůli horšímu skóre druzí za Slovanem Louny. Čtyři góly nasázel Jiří Beránek, hattrick slavila Eliška Nerglová. „Litoměřice byly velice kvalitním soupeřem a utkání bylo dlouho vyrovnané. I proto jsem velice rád, že jsme vydrželi být trpěliví a zápas zvládli. Zápas od zápasu se zlepšujeme," pochvaloval si trenér Petr Mašek.

HC Teplice - Stadion Litoměřice 11:3 (2:1, 2:1, 7:1)
Branky Teplic: 12. Kašpar (Nerglová) 1:1, 20. Beránek (Ondruš) 2:1, 27. Nerglová (Fleissig) 3:1, 32. Beránek 4:2, 45. Beránek (Ondruš) 5:2, 48. Nerglová (Langhammer) 6:2, 49. M. Primus (Kašpar) 7:2, 53. Ondruš (Nerglová) 8:2, 56. Beránek (Ondruš) 9:2, 57. Nerglová 10:2, 59. Langhammer (Ondruš) 11:3. Rozhodčí: Druxa, Foršt. Vyloučení: 6:7. Využití: 3:1. Sestava: Konečná - Langhammer, Nerglová, Naami, Linhart - Reichenbach, Ondruš, Beránek - Kašpar, M. Primus, Stanislav - Vacková, Fleissig, Kubrycht.


SOUTĚŽ 2. TŘÍD ÚSTECKÉHO KRAJE
Naši druháci mají za sebou první soutěžní zápasy. Áčko hrálo doma proti béčku Chomutova a Ústí nad Labem.„První svazové zápasy dopadly na výbornou. Děti si oba zápasy užívaly a bylo to vidět na výkonech. Nebály se jít pro puk do soubojů, bruslily co mohly a střílely. Když jsme si něco řekli, bylo vidět, že se to snaží plnit. Měli jsme hodně střel na bránu, vytvářeli si šance, góly padaly. Jako trenéři jsme byli spokojení, ale máme před sebou ještě spoustu práce," okomentoval ligovou premiéru kouč Martin Denk. Naše béčko nastoupilo v Roudnici proti domácímu výběru a Bílině. „Do zápasu s Roudnicí jsme vstoupili v plném nasazení s dobrým a správným pohybem po hřišti. Se soupeřem jsme drželi krok po dvě třetiny, v té třetínám, jak vinou úbytku sil, tak malou ztrátou koncentrace, soupeř odskočil o pár gólů a i přes závěrečný tlak se nám skóre nepodařilo vylepšit. S Bílinou to bylo podobné. Ve prospěch soupeře hrály kvality několika borců," shrnul výjezd do Roudnice trenér Petr Sádovský.

Sestavy, Teplice A: Hušťavová - M. Beránek, T. Beránek, Hýský, Kopp, Mandíková, Nekola, Ort, Pištora, V. Rubeš, Tauš, Troják, Vácha. Teplice B: Malý - Feri, Kaiser, Krydlová, Mareš, Novotná, Procházka, Sádovský, Yarylov, Zahran.