Naše týmy si o víkendu několikrát mohly po zápase zařvat vítězné pokřiky. Zažili jsme ale taky zklamání. Mladší žáci A vstoupili porážkou do mistrovské soutěže a ročník 2015 marně atakoval medailové příčky na turnaji v Plzni.

Přípravný zápas o víkendu zvládli naši starší žáci. Ti porazili Stadion Litoměřice 8:6. „Od začátku zápasu se hrál pěkný hokej v celkem slušném tempu. Dařilo se nám dobře kombinovat, proměnili jsme několik šancí a soupeř nás celý zápas dotahoval. Nakonec z toho byla těsná výhra. Celý tým si zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení. Škoda neproměněných šancí a několika zbytečných vyloučení. To musíme do dalších zápasů zlepšit. A děkujeme do Litoměřic. Sehráli jsme s nimi dvě pěkná, vyrovnaná přátelská utkání,“ potěšilo trenéra Martina Cimrmana.

HC Teplice - HC Stadion Litoměřice 8:6
Sestava: V. Řehák, Jarolím – Velek, Rubeš, Lode, Očko, Gros, Vítek – D. Řehák, Kordule, Brož, Dondit, Štolba, Skýva, Šidlo, V. Šlechta, Černý.První mistrovský duel mají za sebou naši mladší žáci „A“. Ti prohráli v Litvínově 3:20. „Rozdíl byl vidět na všech herních postech. Soupeř byl lepší,“ shrnul vysokou porážku stručně a jasně kouč Ondřej Klement. U všech tří našich branek byl Robert Brejcha, který dvakrát skóroval a u poslední trefy asistoval.

HC Litvínov – HC Teplice 20:3 (6:0, 6:1, 8:2)

Branky Teplic: 33. Brejcha 9:1, 51. Brejcha 18:2, 55. R. Rubeš (Brejcha). Rozhodčí: Maštalířský, Touš. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Sestava: Votava (30. Hyský) - Anft, Mareschová, Pauza, Naami, Hammerschmied - Maresch, Zíchová, Brejcha, Rubeš, Balandin, Kopaček, Novotný.

O víkendu sehráli hned dvě přípravná utkání také naši mladší žáci „B“, do hry se dostali všichni hráči z kádru. Rakovníku náš tým podlehl 5:11, ale po obědě si svěřenci trenéra Petra Maška zlepšili náladu, když porazili Most 20:8.

Na Wolves Cupu v Plzni se o víkendu představila naše třetí třída, tedy ročníky 2015 a mladší. Medaile nepřivezla, přestože turnaj výborně rozehrála. „Zahájili jsme celkem slušně, dobré výkony se střídaly se slabšími a ve výsledku z toho bylo druhé místo v základní skupině. Poté ale přišel nepochopitelný výbuch v play-off a mohli jsme balit domů. Koncentrace některých hráčů v úvodních minutách zápasu byla žalostná. Velká pochvala brankářce Hance Konečné, chytala fantasticky,“ zhodnotil akci na západě Čech kouč Jiří Steklý.

Výsledky: Letci Letňany – HC Teplice 2:4, Pilsen Wolves Red – HC Teplice 4:14, Lev Slaný – HC Teplice 4:8, HC Vimperk – HC Teplice 5:1, HC Tachov – HC Teplice 4:9, Meteor Třemošná – HC Teplice 5:2.