HC Teplice uspořádal na konci prázdnin sérii turnajů O pohár primátora. Ve hře byly ročníky 2010 - 2016, celkem viděli diváci 7 turnajů. Domácí Huskies udělali zlatou radost svým fanouškům hned dvakrát, a to v kategoriích 2014 a 2012.

Nejprve se mezi sebou utkaly ročníky 2016. Do finálového duelu se dostaly Bílina a Chomutov, z prvního místa se radovali malí Draci, kteří Piráty přetlačili 10:8. Bronz pro sebe získalo bílé družstvo Huskies, které v bratrovražedném souboji vyhrálo nad modrými 11:2.

Turnaj ročníků 2015 byl velmi dramatický. O zlato se přetahovaly Letňany s Litvínovem, nakonec se smáli Letci, kterým pomohl vzájemný duel (10:8). Třetí skončilo bílé družstvo Teplic, čtvrtý byl Rakovník a na páté příčce se umístily „modré" Teplice.

Jak již zaznělo v úvodu, velkou radost teplické hokejové smečce udělal turnaj ročníků 2014. Modří Huskies ztratili jen zápas ve skupině s Plzní, a to na nájezdy. Jinak ale podnik propluli suverénně, zvlášť ve finálové skupině kralovali. Druzí skončili plzeňští Wolves, třetí místo pro sebe uhrály Poděbrady. Druhý, bílý, teplický tým bojoval statečně, ale skončil až na poslední příčce.

Třináctky zůstaly na svém turnaji bez bodu. Nejlepší byla Slavia Praha, druhé skončily Poděbrady, třetí místo patřilo Děčín. Co se produktivity týče, z teplických hráčů byl v tomto ohledu nejlepší se čtyřmi kanadskými body Jan Ondruš.

Druhá velká teplická radost přišla po skončení turnaje ročníků 2012. Teplice vyhrály všechny své zápasy a braly největší primátorův pohár. Na druhém místě byl Varnsdorf, který na třetí pořadí odsunul Litvínov. Se čtvrtým místem odjížděl domů Rakovník. Pohled na statistiky: Nikita Zíchová dala čtyři góly, na tři nahrála.

Turnaj ročníků 2011? To byla dominance Litvínova, který ve třech zápasech vstřelil 32 branek! Druzí byli Mostečtí Lvi, třetí tepličtí Huskies a poslední skončila Česká Lípa. Nejlepší individuální čísla měli litvínovští borci Oliver Heller a Vladimír Kýhos.

Poslední slovo měl turnaj ročníků 2010. Hrál se dva dny, patřil k vrcholům primátorské série. Do finále hladce prošel Litvínov, který v boji o zlato nedal šanci Kobře Praha (8:1). V boji o třetí příčku byl lepší Rakovník, který vyhrál nad Českou Lípou 6:3.

Celá série turnajů byla velice vydařená a měla pozitivní ohlas. Během turnajů fungoval občerstvovací servis a také už tradiční fotokoutek, premiéru měl prodej kartiček hokejového nadšence Lukáše Koukala (Hokejové karty u Koukyho). Nyní se rozběhnou mistrovské soutěže, před Vánocemi se pak můžete těšit na vánoční Huskies Cup, kdy se do hry opět dostanou všechny ročníky.