A je to tady! Od soboty do pátku se bude na teplickém Zimáku po roce opět konat série podniků, která má název Turnaj O pohár primátora. V akci se představí všechny naše týmy, které už jsou v plném tréninkovém procesu.

Začne se pěkně zostra, v sobotu 26. srpna se nejprve utkají o turnajové vítězství ročníky 2016 a mladší. Začne se v devět ráno, finišovat se bude okolo jedné odpolední. Poté na ledě budou bojovat ročníky 2015 a mladší, poslední duel se hraje v 17. hodin.

Sobota bude patřit celodennímu turnaji ročníků 2014 (a pochopitelně se do hry můžou v případě potřeby zapojit i mladší ročníky). Tepličtí se těší na soupeře z Plzně, Karlových Varů, Litvínova nebo i na pražskou Slavii. Opět startujeme v 9, předpokládaný vrchol bude v 17 hodin, kdy je na programu finálové utkání.

V pondělí jdou do boje "dvatřináctky". Soupeřem Huskies budou Poděbrady, Děčín a Slavia, každý si zahraje s každým.

Úterní program turnaje ročníků 2012 také počítá se systémem „každý s každým", rovněž bude rozehráno v 9 ráno s předpokládaným koncem po páté hodině. Teplice se utkají s Litvínovem, Varnsdorfem a Rakovníkem.

Středa bude patřit ročníkům 2011. Jejich program bude kopírovat předešlý den. Soupeři Teplic? Litvínov, Česká Lípa a Most.

Sérii turnajů uzavře podnik určený ročníkům 2010. Vypukne ve čtvrtek zápasy ve skupinách, v pátek bude na pořadu play off. Kromě Teplic na turnaji startují i týmy Litvínova, České Lípy, Rakovníka, Kobry Praha a Vlašimi.

Srdečně Vás zveme do hlediště a věříme, že vytvoříte báječnou atmosféru!