Zpátky doma ze soustředění v Mělníku máme už i naše mladší žáky. „Byl to náročný týden plný tréninků, ale zvládli jsme to,“ pochvaloval si trenér Petr Mašek. „Děti z ročníků 2012 a 2013 vše odtrénovaly s velkým zápalem a bez úlev,“ potěšilo kouče Ondřeje Klementa.

Nejen na ledě, ale i mimo něj se naši mladší žáci v Mělníku nenudili. „Tým si prošel tréninky a aktivitami na ledě, na suchu, v posilovně, na koupališti, volbou kapitána, kvízem z teorie hokeje, ranním běháním, mentálním rozvojem a videoanalýzou hry,“ prozradil program Klement.

Zpestřením byly přípravné zápasy proti Mělníku a Litoměřicím. „Všichni nám na soustředění ukázali své kladné stránky, ale i ty, které je potřeba výrazně zlepšit. Viz závěrečný zápas proti Mělníku, ve kterém nám zvlhl střelný prach,“ řekl Mašek. Soustředění splnilo svůj účel. „Poděkování patří klubu, který při vypadnutí ubytování ze strany ubytovatele na poslední chvíli našel náhradní řešení,“ uvedl Klement.

Teď už se budou mladší žáci připravovat na start sezóny. „Už se jí nemůžeme dočkat,“ prohlásil Petr Mašek. Oba ročníky se představí na srpnovém domácím turnaji O pohár primátora. Ročník 2013 bude hrát 28. srpna, ročník 2012 čeká atraktivní akce o den později.