Týdenní letní klubový kemp mají za sebou také naše děti z druhé až čtvrté třídy. „Hodnotím ho velice pozitivně. Už před jeho začátkem jsme si s Jirkou Procházkou stanovili určitou strukturu tréninků a té jsme se drželi,“ pochvaloval si pětidenní práci s našimi nadějemi trenér Jiří Steklý.

Kemp proběhl v klasickém režimu, to znamená kromě středy každý den dva tréninky na ledě a dva na suchu. „Děti to odmakaly, klobouk dolů před nimi. Bylo to náročné, ale zvládly to a ani moc neodmlouvaly,“ chválil partu při závěrečném hodnocení Jiří Procházka.

O děti bylo postaráno nejen na ledě, ale i v čase mezi tréninkovými jednotkami. „Chtěl bych poděkovat všem trenérům, kteří se podíleli na chodu kempu, ale velký kus práce odvedl také servis, který se staral o svačiny. Velké díky patří panu Očkovi z Fruit Plus, který nám dodával obrovské porce ovoce,“ řekl Jiří Steklý.

Po kempu se děti rozdělí do svých tříd a pomalu najedou na klasický sezónní režim. „V srpnu budou tréninky dvakrát týdně ještě, ale pak už to bude intenzivnější. Kromě tréninků se děti mohou už v srpnu těšit i na přátelské zápasy nebo turnaje,“ těší se na start nového ročníku Jiří Steklý, který povede jako hlavní kouč čtvrtou třídu.