Velmi dobře si vedly naše týmy o víkendu na turnajích. Prvňáci poslali do akce dva celky a ten v modrých dresch skončil na Huskies Cupu první. Výtečně si vedl v Ostrově náš ročník 2014, který nedal soupeřům šanci. Obstáli i kluci z ročníku 2013, byť se mezi nejlepší tři týmy turnaje neprotlačili.

1. třída - Huskies Cup ročníky 2016 a mladší
Velmi pěkného umístění dosáhly naše dva týmy na domácím Huskies Cupu pro ročníky 2016 a mladší. Uspěly, přestože se trenéři museli opět vypořádat se spoustou omluvenek. Celek v modrých dresech se radoval z turnajového vítězství. „Tým hrál perfektně. Duo Jičínský Marx, to je bomba. Velké naděje vkládám do Tadeáše Tauše, to je bombarďák. Stejně tak Péťa Pištora. Terka Krýdlů s Jolčou Mikhailov odehrály to svoje, i když mají na víc. Malý Bery bude jednou hodně šikovný jako jeho brácha, ale ještě potřebuje čas. Salem se potřebuje vyhrát a pravidelně trénovat. Trojis v bráně dobrý," zhodnotil výkony svých svěřenců trenér Jiří Steklý. Druhá parta obsadila třetí příčku. „Děti makaly ze všech sil, snažily se, což je důležité. Myslím, že bronzová medaile byla zasloužená a to hlavně díky brankáři Quentinovi Malému, který pochytal spoustu střel soupeřů," řekl kouč Martin Denk.

3. třída - Turnaj v Ostrově ročníků 2014
Až na poslední zápas proti Rokycanům zvládl bez větších problémů turnaj v Ostrově náš výběr ročníku 2014. Rozhodující duel pro sebe získal 8:7, když minutu před koncem rozhodl Matěj Vokatý. „Od začátku turnaje jsme soupeře přehrávali a lépe jsme bruslili. Skvěle nám zahrála první lajna a podařilo se nám vstřelit spoustu pěkných gólů," pochvaloval si trenér Martin Cimrman.

Výsledky:
Čerti Ostrov A - HC Teplice 1:19, SK Kadaň - HC Teplice 2:15, Čerti Ostrov B - HC Teplice 2:24, HC Rokycany - HC Teplice 7:8. Sestava: Breite - J. Šlechta (2 góly na turnaji), Matuš (17), Kalvas (14) - Schauer (4), Vokatý (6), Kuklík (11) - Bžoch (1), Krůta (6), Mácha (6).

4. třída - Turnaj v Ostrově ročníků 2013
Na turnaji v Ostrově startoval také náš ročník 2013, na stupně vítězů ale nedosáhl. Obsadil konečné čtvrté místo, přestože se všemi soupeři odehrál vyrovnané zápasy. „K lepšímu výsledku nám chyběla lepší produktivita," řekl trenér Karel Primus. První místo obsadily Rokycany, které obhájily turnajový triumf z předchozího roku.

Výsledky:
HC Litvínov - HC Teplice 6:4, SK Kadaň - HC Teplice 7:6, Čerti Ostrov - HC Teplice 2:7, HC Rokycany - HC Teplice 6:4. Sestava: Votava - Linhart, Naami (3 góly na turnaji), Kašpar (4) - Řezníček, M. Primus (1), Fleissig (3) - Kubrycht (3), Saba (3), Kettner (4).