Hokejistky a hokejisty z našich dvou nejstarších výběru asi v posledních dnech musí dost bolet nohy. Brusle na nich měly dost často. Šestka sehrála dva mistrovské zápasy a konečně se dočkala bodového zisku. Výsledkově se nedařilo v závěru soutěžního ročníku sedmákům, náladu si zlepšili na turnaji v Sokolově.

6. třída - Liga mladších žáků "A"
Šestá třída v posledním týdnu sehrála dva zápasy a dočkala se bodového zisku. Na Zimáku remizovala s Chomutovem 4:4, když o výhru přišla deset minut před koncem. „Nejtýmovější výkon sezóny na hranici svých možností a obětavosti. Nadmíru výtečně zachytal, stejně jako v předchozích zápasech, Dan Schlenz," pochvaloval si trenér Ondřej Klement, kterého potěšilo, že jeho svěřenci napravili dojem z utkání proti Ústí nad Labem, který vysoko prohráli. „Proti Ústí jsme dokázali soupeři vzdorovat pouze v první polovině zápasu. Pak nás Slovan ztrestal. Ukázal lepší efektivitu v zakončení, měl lepší pohyb a utkání jasně opanoval," řekl Klement.

HC Teplice - Slovan Ústí nad Labem 2:10 (2:4, 0:2, 0:4)
Branky Teplic: 11. V. Šlechta (Zíchová) 1:2, 14. Urban 2:2. Sestava: Schlenz - Vobořil, Mareschová, Přívozník, Vobořilová - Sluka, Urban, Maresch, V. Šlechta, Klement, Zíchová, Meszároš.

HC Teplice - Piráti Chomutov 4:4 (1:2, 2:0, 1:2)
Branky Teplic: 9. Zíchová (V. Šlechta, Maresch) 1:0, 25. Urban (Sluka) 2:2, 39. V. Šlechta (Maresch) 3:2, 43. V. Šlechta (Gros) 4:3. Sestava: Schlenz - Vobořil, Mareschová, Přívozník, Klement - Sluka, Urban, Gros, V. Šlechta, Urban, Zíchová, Meszároš.

7. třída - Liga starších žáků "B"
Naše sedmá třída se s ligovým ročníkem rozloučila třemi zápasu. Nejprve Ústí na jeho ledě, stejně jako doma Mostu, podlehla shodně 2:9. Přestože skóre mluví jednoznačně, herně tým nepropadl. „V zápase s Ústím jsme opět doplatili na neproměňování šancí. Jinak hra nebyla úplně špatná. S Mostem to bylo podobné, soupeř byl lepší a silnější. Velkou radost mám udělala poslední třetina, kdy hráči předváděli přesně to, co po nich chceme a hrál se pěkný hokej," hledal pozitiva kouč Martin Cimrman. Dotřetice jeho tým padl 2:9 také v závěrečném soutěžním utkání sezóny, tentokrát s Litoměřicemi. „Do zápasu jsme vstoupili slušně a hrál se vyrovnaný hokej. Ve druhé části jsme nepochopitelně vybouchli," nechápal trenér sedmigólový příděl v prostřední periodě. „Ve třetí třetině už to bylo opět ono, ale i přes obrovské množství šancí jsme se už zpátky do utkání nedostali," mrzelo Cimrmana.
Nabitý program završili sedmáci na turnaji ročníků 2010 v Sokolově. Na něm sehráli vyrovnané partie se všemi týmy a domů přivezli bronz. „První zápas jsme hráli pěkný a kombinační hokej, předvedli jsme skvělý týmový výkon. Pak už šla naše hra dolů. Utíkaly nám puky a propadali jsme v soubojich 1 na 1. Celý tým si ale zaslouží velkou pochvalu za bojovnost," zhodnotil turnaj kouč Vladimír Cimrman.

Výsledky na turnaji v Sokolově:
HC Sokolov - HC Teplice 4:7, HC Poděbrady - HC Teplice 4:1, HC Slovan Ústí - HC Teplice 4:0.

Soutěžní zápasy:
Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice 9:2 (2:0, 3:1, 4:1)
Branky Teplic: 30. Kordule (Dondit, Brož) 3:1, 43. Kordule (Brož) 5:2. Rozhodčí: Cícha - Grunt, Vaněk. Vyloučení: 8:4. Využití: 0:2.

HC Teplice - MOSTEČTÍ LVI 2:9 (1:5, 0:2, 1:2)

Branky Teplic: 2. R. Rubeš (Velek) 1:0, 50. Velek (Skýva) 2:7. Rozhodčí: Druxa - Vlach, Polívka. Vyloučení: 2:5. Využití: 1:1.

HC Teplice - Stadion Litoměřice 2:9 (1:2, 1:7, 0:0)
Branky Teplic: 6. Dondit (Velek) 1:0, 38. Dondit (Brož, Kordule) 2:8. Rozhodčí: Goltsch - Mašek, Druxa. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0.