Dlouhou sérii bez bodového zisku ukončili o víkendu naši šesťáci, kteří přivezli remízu z Loun, kde se nevzdali ani za jasného vedení domácích. Dramatickou partii odehráli venku proti Chomutovu páťáci, kterým až v závěru došel dech. Na dvou domácích turnajích se nejlépe vedlo čtvrťákům, kteří získali stříbro.

5. třída - Liga mladších žáků "B"
Páťáci prohráli na ledě Chomutova, ale odehráli další povedené představení. Ještě v polovině utkání vedli o dva góly, devět minut před koncem snížili na rozdíl jediné trefy. „Hráči plnili taktické pokyny na jedničku. Škoda, že nás bylo jen deset a ke konci nám došly síly," mrzelo kouče Petra Maška, který byl i přes porážku spokojený. „Zase se ukázal progres z tréninků. Skvěle odchytala utkání Hanička Konečná," dodal.

Piráti Chomutov - HC Teplice 7:4 (1:2, 2:1, 4:1)
Branky Teplic: 13. Beránek TS 1:1, 19. R. Rubeš 1:2, 23. R. Rubeš 1:3, 51. R. Rubeš 5:4. Rozhodčí: Sadílek, Tykal. Vyloučení: 3:1. Sestava: Konečná - Langhammer, Anft, Pauza, Hammerschmied - Reichenbach, R. Rubeš, Beránek - Sládek, Mazhara, Novotný.

6. třída - Liga mladších žáků "A"
Dva zápasy o víkendu odehráli naši šesťáci a po delší době vybojovali bod za remízu v Lounech. V duelu přitom prohrávali už 3:7, po fantastickém obratu ale sahali po výhře. O ni přišli minutu před koncem. V neděli proti Děčínu už se týmu tolik nedařilo. „Oba zápasy jsme odehráli v omezené sestavě na dvě pětky. Musím tým pochválit za to, že předvedl výkony na hranici svých morálních a fyzických sil. Obě utkání nadstandardně odchytal Daniel Schlenz a v Lounech se dokázal výrazněji střelecky prosadit čtyřgólový Vojtěch Šlechta," vyzdvil trenér Ondřej Klement individuální přínos dvou svých svěřenců.

Slovan Louny - HC Teplice 8:8 (2:1, 5:3, 1:4)
Branky Teplic: 11. Meszároš (Klement) 1:1, 30. Filip Klement (Sluka) 5:2, 35. Klement 6:3, 40. Zíchová (Sluka) 7:4, 42. V. Šlechta 7:5, 45. V. Šlechta 7:6, 46. V. Šlechta TS 7:7, 53. V. Šlechta TS 7:8. Rozhodčí: Fischer, Buchcar. Vyloučení: 3:1. Sestava: Schlenz - Mareschová, Vobořil, Přívozník, Vobořilová - Gros, Urban, Sluka, Zíchová, Klement, V. Šlechta, Meszároš.

HC Teplice - HC Děčín 1:7 (0:4, 1:1, 0:2)
Branka Teplic: 28. V. Šlechta (Urban, Gros) 1:4. Rozhodčí: Foršt, Markl. Vyloučení: 0:0. Sestava: Schlenz (53. Kindl) - Mareschová, Vobořil, Přívozník, V. Šlechta - Gros, Urban, Sluka Zíchová, Klement, Matys.

7. třída - Liga starších žáků "B"
Krutou prohru musela snést naše sedmá třída. Ta v domácím prostředí inkasovala debakl 1:13 od Loun. „Výsledek vypadá hrozivě, ale herně to tak jednoznačné nebylo. Bohužel rozhodla střelecká efektivita," řekl trenér Martin Cimrman.

HC Teplice - Slovan Louny 1:13 (0:4, 0:5, 1:4)
Branka Teplic: 41. Skýva (Šidlo) 1:10. Rozhodčí: Pavlíček - Býna, Foršt. Vyloučení: 6:2. Oslabení: 0:2.

3. třída Huskies Cup 2014
Na domácí turnaj jsme poslali dva týmy, které nakonec uzavřely startovní pole. Modrý tým prohrál s Rakovníkem 1:10, s Litoměřicemi 3:12 a našemu celku v bílých dresech podlehl 4:6. Z celkového triumfu se radovaly Litoměřice, které v rozhodujícím utkání zdolaly těsně Rakovník 7:6. „My jsme šli do turnaje s tím, aby si zahrálo co nejvíc hráčů a na výsledcích se to samozřejmě odrazilo. Navíc nám několik dětí onemocnělo, takže dostali šanci hráči z druhé třídy. Umístění pro nás ale bylo vedlejší," nezoufal si trenér Lukáš Vokatý z toho, že naše party obsadily třetí a čtvrté místo. Vadil mu ale přístup některých jeho svěřenců. „Někteří stále ještě nepochopili, že hokej je o bruslení a bojovnosti a že musí sami něco udělat a nemohou jen spoléhat na spoluhráče. Každý si musí sáhnout do svědomí sám," zlobil se.

Sestavy, Modrý tým: Paroulek - Mark Schauer, Vokatý, Blažek - Štěrba, Votrubová, Klieber - Konrád, Bugar. Bílý tým: Denková - Kuklík, Gladbach, Šimunský - Jurašíková, Vacek, Baier - Bačkovský, Holý, Michael Schauer.

4. třída Huskies Cup 2013
Mužstvo ze čtvrté třídy má za sebou velmi dobrý turnaj, na našem Zimáku skončilo druhé. Nestačilo jen na Louny, které potvrdily svou kvalitu a akci ovládly. „Rozhodující zápas s nimi stál za to, líbil se mi. Dlouho jsme se Slovanem drželi krok, odskočili nám až ve druhém poločase. Celkově turnaj přinesl víc pozitiv než negativ," pochvaloval si trenér Martin Cimrman.

HC Teplice - Stadion Litoměřice 13:5 (5:2), sn 2:1 (branky Teplic: Kalvas 5, Matuš 4, Kubrycht, Fleissig, Bílek, Kašpar. Nájezdy: Matuš, J. Šlechta), HC Teplice - Draci Bílina 16:6 (10:4), sn 0:1 (branky Teplic: Kašpar 5, Kalvas 5, Matuš 2, Fleissig 2, Kubrycht, Naami), HC Teplice - Slovan Louny 6:11 (4:4), sn 0:2 (branky: Bílek 2, Kalvas 2, Naami, Kašpar). Sestava: Saba - Matuš, J. Šlechta, Naami - Bílek, Kalvas, Kašpar - Řezníček, Kubrycht, Fleissig.