Naše týmy čekají mistrovské zápasy. Už v pátek v podvečer se pokusí zlepšenou formu přetavit ve vítězství naši sedmáci. O víkendu se pak do hry zapojí další třídy. Diváci se mohou přijít do naší arény podívat, jak jsou na tom děti z extraligových klubů z Litvínova a Karlových Varů nebo ze sousedních Drážďan. Fandit našim celkům pak mohou vyrazit do Roudnice nad Labem nebo do Loun.

Soutěž 3. a 4. tříd Ústeckého kraje
V sobotu si zahrají celky našich třeťáků a čtvrťáků. Skoro ve stejných časech nastoupí na dvou stadionech. Výhodu domácího prostředí budou mít oficiální A týmy. Na teplickém Zimáku se střetnou s Drážďany a Litvínovem. Hráči béčka si museli zabalit výstroj do báglů. Čeká je totiž výjezd do Roudnice nad Labem, kde se postaví místnímu výběru a chomutovskému béčku.

sobota 4. února - Zimák Teplice
10:15 / HC Teplice - ESC Drážďany
12:15 / HC Teplice - HC Litvínov

sobota 4. února - ZS Roudnice nad Labem
11:00 / Piráti Chomutov B - HC Teplice B
12:00 / HC Roudnice n. L. - HC Teplice B

5. třída - Liga mladších žáků "B"
Naši pátou třídu čeká v neděli utkání v Lounech, kde bude chtít vylepšit dojem z posledního vzájemného měření sil, ve kterém Slovanu podlehla 0:32. V posledních týdnech tým kouče Petra Maška ale předvedl v zápasech povedené pasáže, i když to na body nestačilo, a rád by odehrál vyrovnanější partii i na ledě vysokého favorita.

neděle 5. února - ZS Louny
10:15 / Slovan Louny - HC Teplice

6. třída - Liga mladších žáků "A"

Šesťáky prověří tým z Karlových Varů. Proti němu se jim v této sezóně nedařilo. Porážky 3:10 a 1:13 by měli svěřence trenéra Ondřeje Klementa vyburcovat k maximálnímu výkonu. Stejně jako by je měla zdravě naštvat poslední vysoká prohra v Děčíně.

sobota 4. února - Zimák Teplice
13:45 / HC Teplice - Energie Karlovy Vary

7. třída - Liga starších žáků "B"
Sedmáci v posledních zápasech sice nezískávají body, ale herně se jim, i bez několika opor, docela dařilo. Už v pátek se pokusí přetavit slušnou formu do úspěšného výsledku. Na náš Zimák dorazí Mostečtí Lvi, kterým jsme v tomto ročníku podlehli 4:10, ale druhý vzájemný duel skončil nedávno nerozhodně 7:7.

pátek 3. února - Zimák Teplice
17:45 / HC Teplice - Mostečtí Lvi