Naše smečka rozhodně zažila výsledkově povedenější víkendy, než byl ten poslední. Na domácím Huskies Cupu vybojovalo bronz mužstvo v bílých dresech. Medaile nezbyla na modrý tým. V ligových zápasech neudělali ostudu páťáci a sedmáci, na body to ale nestačilo. Šestá třída vybouchla v Děčíně.

4. třída - Huskies Cup ročník 2013 a mladší
Domácí Huskies Cup pro ročníky 2013 a mladší ovládly Louny, které všechny zápasy vyhrály. Nejvíc Slovanu zatrnulo v utkání s naším modrým výběrem, ve kterém deset minut před koncem prohrával 5:7, nakonec ale slavil vítězství 11:7. O dalším umístění na stupních vítězů rozhodly pozápasové samostatné nájezdy. Díky nim skončilo druhé Slaný a třetí náš tým v bílých dresech. O neuvěřitelné vyrovnanosti svědčí skutečnost, že kdyby modrý celek dal v nájezdech alespoň jeden gól Slaný, tak by místo čtvrtého místa obsadil druhé.

Výsledky: HC Teplice Bílá - Slovan Louny 0:9 (sn 2:3), HC Teplice Modrá - Lev Slaný 4:2 (sn 0:1), HC Teplice Bílá - Čerti Ostrov 11:3 (sn 2:1), Slovan Louny - Lev Slaný 6:4 (sn 1:1), HC Teplice Bílá - Lev Slaný 3:6 (sn 1:0), HC Teplice Modrá - Čerti Ostrov 14:4 (sn 0:0), Čerti Ostrov - Lev Slaný 2:12 (sn 1:2), HC Teplice Modrá - Slovan Louny 7:11 (sn 0:0), HC Teplice Bílá - HC Teplice Modrá 8:5 (sn 0:2), Slovan Louny - Čerti Ostrov 11:2.
Konečné pořadí: 1. Slovan Louny, 2. Lev Slaný, 3. HC Teplice Bílá, 4. HC Teplice Modrá, 5. Čerti Ostrov. Sestavy, Teplice Bílá: Breite - Langhammer, Reichenbach, Sládek - Krůta, Mácha, M. Primus - Hádek, Řezníček, Fleissig. Teplice Modrá: Votava - J. Šlechta, Matuš, Kalvas - Bílek, Saba, Kašpar - D. Primus, Bžoch, Kubrycht.

5. třída - Liga mladších žáků "B"
Ani potřetí v této sezóně naše pátá třída nestačila na Litvínov, uhrála proti němu ale nejlepší výsledek v tomto ročníku. Přesto mohla pomýšlet na víc. „Nebyl to z naší strany úplně povedený výkon. Dostali jsme laciné góly po zbytečných chybách. Dopředu si šance vytvoříme, ale dlouhodobě nás trápí finální fáze," posteskl si kouč Petr Mašek. Hattrickem se blýskl obránce Jiří Langhammer. „Dva byly z nájezdů. Pěkné góly," potěšilo Maška. Utkání se zlomilo na začátku jeho druhé poloviny, kdy dokázal Litvínov třikrát skórovat během 50 sekund.

HC Teplice - HC Litvínov 8:16 (3:4, 2:5, 3:7)
Branky Teplic: 2. Gros (Zíchová, Klement) 1:1, 4. Nerglová 2:1, 16. Langhammer 3:3, 23. Klement (Gros) 4:5, 40. Langhammer 5:9, 42. Gros (Pauza) 6:10, 46. Langhammer 7:12, 59. Nerglová (Anft) 8:16. Sestava: Votava - Langhammer, Anft, Pauza, Klement, Sládek - Reichenbach, Nerglová, Beránek - Zíchová, Maresch, Gros - Hammerschmied, Brejcha, R. Rubeš.

6. třída - Liga mladších žáků "A"
Šesťáci potřetí v tomto soutěžním ročníku nestačili na Děčín. Tentokrát mu podlehli nejvyšším rozdílem, dokonce nedali ani jeden gól. „Soupeř byl pro nás nedostižný ve všech směrech. Výsledek pro nás musí být motivací k práci v tréninkovém procesu," řekl trenér Ondřej Klement.

HC Děčín - HC Teplice 20:0 (8:0, 4:0, 8:0)
Rozhodčí: Kurel, Čamra. Vyloučení: 1:6. Sestava: Urban (50. Kindl) - V. Šlechta, Mareschová, Přívozník, Vobořil, Anft - Gros, Maresch, Rubeš - Beránek, Klement, Zíchová - Meszároš, Sluka, Matys.

7. třída - Liga starších žáků "B"
Sedmáci bez své opory Dondita sehráli v Bílině vyrovnaný duel s chomutovským béčkem. „Když jsem viděl sestavu Pirátů, ve které bylo několik hráčů z ročníku 2009, tak jsem se bál, že dostaneme patnáct gólů," přiznal trenér Vladimír Cimrman. Jeho svěřenci ho ale i přes těsnou porážku potěšili. „Bojovný zápas. Od nás týmový a odmakaný výkon. Byli jsme otravní, nikdo nic nevypustil. Jen škoda výsledku," řekl kouč.

Piráti Chomutov B - HC Teplicem 6:4 (4:2, 0:0, 2:2)