Napilno budou mít o víkendu naše nejstarší výběry. V sobotu zasáhnou do bojů na domácím Huskies Cupu hned dva naše týmy ročníku 2013 a mladší. V neděli budou muset ukázat maximum svých schopností děti z páté třídy. Na Zimák totiž přijede silný Litvínov. Šesťáci a sedmáci budou hrát v sobotu venku, můžete je přijet podpořit do Bíliny a Děčína.

4. třída - Huskies Cup ročník 2013 a mladší
Domácí Huskies Cup čeká na dvě party našich čtvrťáků, celkově do turnaje nastoupí pět týmů. V zápasech, které se budou hrát na 2x15 minut, si každý z nich zahraje proti čtyřem soupeřům. Konečné pořadí turnaje bude jasné po druhé hodině odpoledne.

sobota 21. ledna - Zimák Teplice

10:20 / HC Teplice Bílá - Slovan Louny, HC Teplice Modrá - Lev Slaný
11:00 / HC Teplice Bílá - Čerti Ostrov, Slovan Louny - Lev Slaný
12:00 / HC Teplice Bílá - Lev Slaný, HC Teplice Modrá - Čerti Ostrov
12:40 / Čerti Ostrov - Lev Slaný, HC Teplice Modrá - Slovan Louny
13:40 / HC Teplice Bílá - HC Teplice Modrá, Slovan Louny - Čerti Ostrov

5. třída - Liga mladších žáků "B"

Naše pátá třída minulý týden odehrála solidní utkání v Roudnici nad Labem a dobrý výkon by rádi trenéři kouče Petra Maška zopakovali také v nedělním domácím duelu proti Litvínovu. Ten našim páťákům v tomto ročníku uštědřil dvě vysoké porážky (15:36 a 6:16).

neděle 29. ledna - Zimák Teplice
9:30 / HC Teplice - HC Litvínov

6. třída - Liga mladších žáků "A"
Šesťáci si minulý týden odpočinuli a v sobotu se ukážou na děčínském ledě. Svému protivníkovi mají co oplácet, v této sezóně mu totiž podlehli 2:5 a 2:17.

sobota 28. ledna - ZS Děčín
9:45 / HC Děčín - HC Teplice

7. třída - Liga starších žáků "B"
Sedmáci sice už pětkrát za sebou nevyhráli, ale teď mají možnost nepříznivou sérii ukončit. V sobotu dopoledne budou hrát v Bílině proti chomutovskému béčku. Proti tomu se jim v této sezóně daří a dokázali ho už dvakrát přemoci (8:4 a 5:3).

sobota 28. ledna - ZS Bílina

10:00 / Piráti Chomutov B - HC Teplice