Naše druhá třída vybojovala stříbro na domácím Huskies Cupu pro ročníky 2015 a mladší. Nebýt vydatných porcí při obědě, mohlo být konečné umístění ještě lepší. Dařilo se také B týmu našich čtvrťáků, který přidal další dva triumfy a nadále se může pochlubit stoprocentní úspěšností. Srdnatý výkon předvedla naše pátá třída, která padla v Roudnici nad Labem. Dva nejstarší výběry měly tentokrát o víkendu volno.

2. třída - Huskies Cup ročník 2015 a mladší
Naši druháci vybojovali velmi dobré třetí místo na domácím Huskies Cupu. V základní skupině svedly vyrovnané partie a díky výhře nad Slaným postoupily do bojů o medaile. „První dva zápasy měly úplně všechno," lebedil si kouč Jiří Steklý. V semifinále tým podlehl Letňanům. „Pauza po základní skupině nám ublížila, některé děti se zbytečně moc najedly... S Letňany jsme hráli vyrovnaně, ale druhá lajna byla ospalá," vadilo Steklému. Utkání o bronz ale náš celek zvládl. „Zápas měl zase náboj. Vyplácí se nám tréninkový plán, který máme do detailu připravený na celou sezónu," pochvaloval si Steklý. „Z turnaje máme opravdu skvělý pocit. Byl tam vidět opět obrovský posun," potěšilo jeho kolegu Jiřího Procházku. „Náš tým se mi líbil zejména bruslařsky a hodně se zlepšila bojovnost, z toho mám radost. Fungovali jsme jako tým a hned se to projevilo na předvedené hře," řekl.

Výsledky:

HC Teplice - HC Roudnice nad Labem 6:8, HC Teplice - Lev Slaný 8:7, HC Teplice - Letci Letňany 5:9, HC Teplice - Slovan Louny 11:6. Sestava: Schauer/Veits - Jičínský, Marx, Sušanka, Denková - Jurašík, Bačkovský, Mikhailova, Arakelian - Pospíšil.

Soutěž 3. a 4. tříd Ústeckého kraje
První parta našich čtvrťáků se představila v sobotu v německých Drážďanech. Tam nestačila na Roudnici nad Labem, aby pak těsně přehrála domácí tým. Vítěznou sérii natáhlo na šestnáct utkání B mužstvo. V Lounech se ale zapotilo. Nakonec ale potvrdilo v obou duelech úlohu favorita.

HC Roudnice nad Labem - HC Teplice 12:9

Branky Teplic: Naami 3, Sládek 3, D. Primus 2, Mácha. Sestava: Saba - Matuš, Naami, Mácha - Sládek, Hasman, Řezníček - D. Primus, Kettner, Krůta.

ESC Drážďany - HC Teplice 7:9

Branky Teplic: Mácha 3, Naami 2, Sládek 2, Matuš, Kettner. Sestava: Saba - Matuš, Naami, Mácha - Sládek, Hasman, Řezníček - D. Primus, Kettner, Krůta.

Mostečtí Lvi B - HC Teplice B 9:12 (3:2, 2:4, 4:6)

Branky Teplic: Ondruš 4, Kalvas 4, Kašpar 2, Kubrycht, Kettner. Sestava: Breite - Ondruš, Kalvas, Kašpar - Bílek, Kubrycht, Fleissig - Bžoch, Kettner, Saba.

Slovan Louny B - HC Teplice B 6:11 (1:6, 2:3, 3:2)

Branky Teplic: Kašpar 4, Fleissig 2, Kubrycht 2, Ondruš, Kalvas, Kettner. Sestava: Breite - Ondruš, Kalvas, Kašpar - Bílek, Kubrycht, Bžoch - Fleissig, Kettner, Saba.

5. třída - Liga mladších žáků "B"
Výtečně rozehráli naši páťáci utkání v Roudnici nad Labem. Ve 13. minutě vedli o dva góly, ještě do úvodní přestávky ale o náskok přišli. „Domácí vyrovnali z trestných střílení. Hlavně to druhé bylo absolutně nesmyslné. Eliška Nerglová už jela na brankáře soupeře a najednou rozhodčí odpískal faul v našem pásmu, kde vůbec už nebyl puk. Místo toho, abychom šli do vedení 3:1, tak to bylo 2:2," štvalo trenéra Petra Maška, který se podivoval nad tím, že se po faulech jezdí trestná střílení. „Je to už velký hokej na celém hřišti, nechápu, proč se nehrají klasické přesilovky," kroutil hlavou. Přestože jeho tým prohrál, zklamaný nebyl. „Nebylo to vůbec špatné," okomentoval předvedenou hru.

HC Roudnice nad Labem - HC Teplice 12:7 (4:2, 6:2, 2:3)

Branky Teplic: 11. Langhammer 0:1, 13. Nerglová 0:2, 31. R. Rubeš 7:3, 35. Reichenbach (Nerglová) 7:4, 46. Maresch 12:5, 47. Beránek (Nerglová) 12:6, 52. Langhammer (Anft) 12:7. Rozhodčí: Hák, Macel. Vyloučení: 3:3. Sestava: Urban - Langhammer, Anft, Pauza, Klement - Nerglová, Beránek, Reichenbach - Mareš, Sládek, R. Rubeš - Hammerschmied, Vacková, Mazhara.