Tentokrát bude kvůli losu o víkendu poměrně chudý program na našem Zimáku. V akci budou svěřenci trenérů Steklého, Procházky a Denka, které v neděli čeká Huskies Cup, na kterém bude startovat šest klubů. Zápasy na venkovních stadionech mají v programu naši třeťáci, čtvrťáci a páťáci. Nejstarší dva ročníky mají nezvykle o víkendu volno.

2. třída - Huskies Cup ročník 2015 a mladší
Na výbornou zápasovou prověrku se mohou těšit v neděli naši malí hokejisté z ročníku 2015 a mladší. Na domácím Huskies Cupu bude startovat ve dvou základních skupinách šest celků. Náš tým nastoupí proti Roudnici nad Labem a Slaný, kolem poledne začnou zápasy o konečné umístění.

neděle 22. ledna - Zimák Teplice
9:30 / HC Teplice - HC Roudnice nad Labem, Letci Letňany - Slovan Louny
10:10 / HC Teplice - Lev Slaný, Letci Letňany - HC Rakovník
10:50 / Lev Slaný - HC Roudnice nad Labem, HC Rakovník - Slovan Louny
11:50 / semifinále
12:30 / o 5. místo
13:10 / finále a o 3. místo

Soutěž 3. a 4. tříd Ústeckého kraje
Party našich třeťáků a čtvrťáků čekají mistrovské zápasy na venkovních stadionech. Mužstva A vycestují po sobotním obědu za hranice České republiky a představí se na ledě německých Drážďan. B týmy budou hrát v neděli dopoledne v Lounech.

sobota 21. ledna - ZS Drážďany
13:45 / HC Roudnice nad Labem - HC Teplice
14:45 / ESC Drážďany - HC Teplice

neděle 22. ledna - ZS Louny
10:00 / Mostečtí Lvi B - HC Teplice B
11:00 / Slovan Louny B - HC Teplice B

5. třída - Liga mladších žáků "B"
Naše pátá třída si minulý víkend odpočinula, ale teď už ji čekají opět ligové povinnosti. Soupeře bude mít velmi těžkého. Roudnice nad Labem totiž v této sezóně dvakrát náš tým rozcupovala a dohromady mu ve dvou utkáních nastřílela 58 gólů.

neděle 22. ledna - ZS Roudnice nad Labem
16:15 / HC Roudnice nad Labem - HC Teplice

7. třída - Liga starších žáků "B"

Sedmáci si ligový zápas předehráli už v úterý. V duelu chudém na branky podlehli na hřišti Ústí nad Labem domácímu Slovanu 1:3. Jedinou naší branku vstřelil až v závěru zápasu Bukač.

Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice 3:1 (1:0, 1:0, 1:1)
Branka Teplic: 56. Bukač (Dondit) 3:1. Rozhodčí: Svoboda, Grunt. Vyloučení: 5:5. Využití: 1:0.