Na body sahali o víkendu naši sedmáci, kteří trápili lounského favorita. Výborně si vedla naše třetí třída, která na domácím turnaji brala stříbro a složila pražskou Spartu. Ta naopak vyučovala na velkém hřišti naše čtvrťáky, kteří si prožili zápasovou premiéru na celém kluzišti. Do hry se zapojily i další naše celky. Odpočívala pátá třída, která měla v ligovém programu volno.

Soutěž 2. tříd Ústeckého kraje
Soutěžní premiéru v novém kalendářním roce mají za sebou nejmenší členové naší smečky. Ti se představili v Ústí nad Labem, kde měli nakonec za soupeře pouze domácí Slovan. "Odehráli jsme proti němu asi sedm nebo osm patnáctiminutovek z důvodu, že nepřijela Bílina. Postavili jsme dva týmy, takže si ve finále zahrála skoro celá druhá třída, kterou jsme doplnili o děti z první třídy," pochvaloval si herní vytížení kouč Jiří Steklý. Toho potěšily výkony některých svěřenců jeho trenérské party. "V brance byl výborný Míša Schauer. V poli se mi klasicky líbil David Jičínský, Dan Marx, Nina Voráčková a Péťa Pištora," řekl.

Sestava, Teplice A: Schauer, Vacek - Jičínský, Marx, Voráčková, Denková - Pospíšil, Pleva, Bačkovský, Černý - Ščekič, Arakelian. Teplice B: Troják - Pištora, Ort, Sušanka, Vaníček - Krydlová, Beránek, Hýský, Kaiser - Novotná, Smetana.

3. třída - HUSKIES CUP ročník 2014 a mladší
Stříbro získali na domácím Huskies Cupu naši třeťáci. Ti nestačili pouze na Louny. Další dva protivníky dokázali s přehledem porazit. "Po ospalém začátku prvního zápasu, což je u nás taková klasika, začali všichni bruslit a soupeře jsme pak už k ničemu nepustili," ohlédl se trenér Lukáš Vokatý za duelem s Nymburkem. Po něm následoval souboj s lounským Slovanem, který ovládli hosté. "I přes prohru jsme ukázali bojovný výkon, který jsme přenesli i do posledního vítězného utkání se Spartou," potěšilo Vokatého. "Všechny děti jsem moc chválil. Udělaly nám velkou radost. Mile mě překvapil hlavně Tomík Klieber. Snad mu nasazení vydrží," dodal kouč.

Výsledky turnaje: Teplice - Lev Nymburk 8:3 (sn 1:1), Slovan Louny - Sparta Praha 15:0 (sn 2:0), Teplice - Slovan Louny 0:9 (sn 2:1), Lev Nymburk - Sparta Praha 13:13 (sn 0:1), Teplice - Sparta Praha 9:3 (sn 2:2), Slovan Louny - Lev Nymburk 18:1 (sn 2:0). Celkové pořadí: 1. Slovan Louny, 2. HC Teplice, 3. Sparta Praha, 4. Lev Nymburk. Sestava: Paroulek - Baier, Kuklík, Klieber - Votrubová, Blažek, Šimáček - Schauer, Vokatý.

4. třída - přípravný zápas na velké hřiště
Oficiálně úplně první testovací zápas na velké hřiště sehráli naši čtvrťáci a od silného soka, který už je na hru na celém kluzišti zvyklý, dostali pořádnou lekci. "Někteří hráči nezvládli tíhu okamžiku a přechod z minihokeje. Úplně vymizelo to, co nás zdobí na malém hřišti: kombinace, pohyb, bruslení. Nebylo tam nic. Povedlo se jen málo střídání," řekl trenér Martin Cimrman.

HC Teplice - Sparta Praha 1:28 (0:12, 0:10, 1:6)
Branka Teplic: 45. Kalvas 1:24. Sestava: Breite - Linhart, Naami, Krůta, Bílek, D. Primus, Fleissig - M. Primus, Ondruš, Matuš - Kubrycht, Kašpar, Kalvas - Mácha, Saba, Řezníček.

6. třída - Liga mladších žáků "A"
Šestá třída proti Lounům neuspěla, proti favoritovi, se kterým v této sezóně dvakrát vysoko padla, se o překvapení nepostarala. Od začátku utkání byla pozadu. "Výsledek odpovídá úrovni obou týmů," přiznal kouč Ondřej Klement. "Pozitivem byl výrazně zlepšený kolektivní výkon. Naopak naší slabinou byl nedůraz před oběma brankami," všiml si.

HC Teplice - Slovan Louny 4:12 (1:4, 1:5, 2:3)
Branky Teplic: 11. Meszároš (Gros, Urban) 1:2, 38. Klement (Meszároš, Urban) 2:8, 45. Klement (Rubeš, Mareschová) 3:10, 60. Zíchová (Rubeš, V. Šlechta) 4:12. Rozhodčí: Druxa, Krejsa. Vyloučení: 3:1. Sestava: Schlenz (41. Kindl) - Mareschová, V. Šlechta, Vobořil, Přívozník, Anft, Langhammer - Zíchová, Gros, Rubeš - Sluka, Klement, Beránek - Meszároš.

7. třída - Liga starších žáků "B"
Sedmáci sehráli dramatickou partii se Slovanem Louny. Přestože na body nedosáhli, tým, kterému letos dvakrát jednoznačně podlehli, sympaticky potrápili. "Škoda, že se nepodařilo zápas dotáhnout alespoň k remíze. Hráli jsme bez brankáře, dostali gól na 5:7, stihli pak ještě snížit, ale na víc nám nezbyl čas," mrzelo trenéra Martina Cimrmana. "Celkově ale utkání hodnotím kladně. Byly tam dobré věci. Chtěl bych všechny pochválit za bojovnost, hráči makali. Bylo tam i pár dobře splněných taktických úkolů," našel pozitiva. Samozřejmě mu neunikly ani slabé stránky. "Nelíbil sem i vstup do třetí třetině. Přestože jsme na to o přestávce apelovali, tak jsme dostali v první minutě dva góly a soupeř nám odskočil," zlobil se Cimrman, který se ale jinak usmíval. "Jsem spokojený. Věřím, že příští zápas bude zase ještě o chloupek lepší," uvedl.

HC Teplice - Slovan Louny 6:7 (1:0, 2:4, 3:3)

Branky Teplic: 2. Dondit (Brož, Velek) 1:0, 34. Dondit (Kordule, Brož) 2:3, 39. D. Řehák (Brož, Kordule) 3:4, 50. Dondit (Velek) 4:6, 57. Kohlmistrová (Lode, Skýva) 5:6, 60. Dondit (Brož) 6:7. Rozhodčí: Druxa, Mašek. Vyloučení: 3:3. Využití: 1:0. Oslabení: 0:1. Sestava: V. Řehák - Brož, Kordule, Rubeš, Vobořilová - Velek, Dondit, D. Řehák - Kohlmistrová, Skýva, Lode - Urban.