Lahodné meníčko pro hokejové gurmány nabízí tento víkend na našem Zimáku. V akci na něm budou týmy hned čtyř ročníků. Atraktivní Huskies Cup čeká na naší 3. třídu, soutěžní zápasy si proti silným Lounům zahrají šesťáci a sedmáci a na bonbónku v podobě premiéry na velkém hřišti a to hned proti věhlasné Spartě Praha si po sobotním obědě smlsnou naši čtvrťáci.

Soutěž 2. tříd Ústeckého kraje
Poprvé v novém roce otestují v mistrovských zápasech svoje dovednosti naši druháci. Ti se představí na zimním stadionu v Ústí nad Labem proti týmu domácích a taky proti Bílině.

sobota 14. ledna - ZS Ústí nad Labem
11:00 / Draci Bílina - HC Teplice
12:00 / Slovan Ústí nad Labem B - HC Teplice

3. třída - HUSKIES CUP ročník 2014 a mladší
Na sobotu se může těšit naše třetí třída, která si zahraje proti zajímavým soupeřům domácí Huskies Cup. Dorazí Louny, Sparta Praha a Nymburk. „Proti Nymburku jsme ještě nikdy nehráli, co si vzpomínám, tak jsem na ně zvědavý," řekl asistent trenéra Lukáš Vokatý.

sobota 14. ledna - Zimák Teplice
10:20 / HC Teplice - Lev Nymburk, Slovan Louny - Sparta Praha
11:00 / HC Teplice - Slovan Louny, Lev Nymburk - Sparta Praha
12:00 / HC Teplice - Sparta Praha, Slovan Louny - Lev Nymburk

4. třída - přípravný zápas na velké hřiště
Oficiálně úplně první testovací zápas na velké hřiště čeká v sobotu po obědě na naše čtvrťáky. Protivníka nemohli mít atraktivnějšího. Přijede pražská Sparta. „Bude to zkouška. Většina kluků bude muset hrát od nové sezóny na velkém kluzišti, tak se s tím musí postupně seznámit," řekl trenér Martin Cimrman.

sobota 14. ledna - Zimák Teplice
13:15 / HC Teplice - Sparta Praha

6. třída - Liga mladších žáků "A"
Šestá třída se minulý týden sympaticky rvala o body v Mostě. Nakonec odjela s prázdnou. V neděli se parta kouče Ondřeje Klementa ale musí připravit na zřejmě těžší prověrku. Do Teplic přijedou Louny a Slovanu se v této sezóně proti našim šesťákům daří, porazily je 13:5 a 14:1.

neděle 15. ledna - Zimák Teplice
9:30 / HC Teplice - Slovan Louny

7. třída - Liga starších žáků "B"
Sedmáci bez několika opor nastoupí v neděli doma proti Lounům. Ty mají v této sezóně vysokou kvalitu a náš celek na Slovan nestačil ani v téměř optimálním složení. Svěřenci trenéra Martina Cimrmana se budou snažit odčinit porážky ze vzájemných zápasů 3:9 a 2:9, snadné to mít ale nebudou.

neděle 15. ledna - Zimák Teplice
12:00 / HC Teplice - Slovan Louny