Rozjeté béčko čtvrté třídy protáhlo vítěznou sérii na 14 zápasů a stále je bez jediné porážky. Tentokrát přemohlo Bílinu a Litoměřice. S těmi si dokázali poradit i naši třeťáci. Další týmy o víkendu radost z výhry nepoznaly. Ve většině zápasů ale se svými soupeři dokázaly držet krok a utrpěly těsné porážky.

Soutěž 3. tříd Ústeckého kraje

Naši třeťáci odehráli během víkendu dva zápasy na našem Zimáku, na led nastoupil B tým. Se svými protivníky předvedl dva vyrovnané duely. Jeden skončil pro náš tým úspěšně, ve druhém prohrál.

HC Teplice - Stadion Litoměřice 10:6
HC Teplice - Draci Bílina 10:13

Sestava: Kopenec - Gladbach, Šimáček, Štěrba - Šimunský, Votrubová, Klieber - Baier, Vacek? Jurašíková.

Soutěž 4. tříd Ústeckého kraje

V sobotu si připsala další dvě výhry oficiálně B parta čtvrťáků. Nejprve s přehledem porazila Litoměřice, které nenastoupily v nejsilnější sestavě, a potom pro sebe získala i poměrně dramatickou partii s Bílinou. „První zápas nám moc neukázal, ale dařilo se nám dobře bruslit a kombinovat. Přehrávali jsme oba soupeře," potěšilo trenéra Martina Cimrmana.

HC Teplice - Stadion Litoměřice 18:2 (5:2, 6:0, 7:0)

Branky Teplic: Kašpar 5, Sládek 4, Kubrycht 3, Kalvas 2, J. Šlechta, Saba, Bžoch, Hasman. Sestava: Votava - Kašpar, Kalvas, Linhart - J. Šlechta, Kubrycht, Sládek - Saba, Bžoch, Hasman.

HC Teplice - Draci Bílina 15:11 (4:2, 8:6, 3:3)
Branky Teplic: Kalvas 5, Kašpar 5, Kubrycht 2, Linhart, Bžoch, J. Šlechta. Sestava: Votava - Kašpar, Kalvas, J. Šlechta - Kubrycht, Sládek, Linhart - Saba, Bžoch, Hasman.

Áčko čtvrté třídy v neděli na své kamarády nenavázalo a z Ústí nad Labem přijelo s přídělem od domácího Slovanu, který mu nasázel patnáct gólů. Ve druhém utkání naše mužstvo dokázalo aspoň remizovat s Děčínem. "Hrůza. Nikdo nebruslil, nikdo nebojovat. Nejhorší výkon, co jsem od nás viděl," zlobil se kouč Karel Primus.

Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice 15:1
Branka Teplic: Matuš z trestného střílení. Sestava: Breite - Matuš, M. Primus, Mácha - Naami, Krůta, D. Primus - Bílek, Hádek, Řezníček.

HC Děčín - HC Teplice 5:5
Branka Teplic: M. Primus 2, Naami, D. Primus, Řezníček. Sestava: Breite - Matuš, M. Primus, Mácha - Naami, Krůta, D. Primus - Bílek, Hádek, Řezníček.


5. třída - Liga mladších žáků "B"

Porážku na nový rok utrpěla naše pátá třída. Ale tolik nebolela. Proti Mostu totiž předvedla slušný výkon. „Zápas nevypadal špatně. Byli jsme lepší tým, ale brzdilo nás neproměňování šancí," řekl trenér Petr Mašek, který byl i přes ztrátu bodů spokojený. „Byla to přetahovaná, bojovali jsme do konce. Poslední gól jsme dostali při hře bez brankáře," dodal.

HC Teplice - Mostečtí Lvi 5:8 (2:2, 2:3, 1:3)
Branky Teplic: 8. Nerglová (Klement) 1:0, 17. Langhammer 2:2, 25. Gros (Langhammer) 3:4, 37. Zíchová (Nerglová) 4:5, 52. Gros 5:7. Rozhodčí: Mašek, Štěpánek. Vyloučení: 2:4. Sestava: Hýský - Langhammer, Anft, Klement, Pauza - Rubeš, Nerglová, Zíchová - Reichenbach, Beránek, Gros - Kabourek, Hammerschmied, Brejcha.


6. třída - Liga mladších žáků "A"


Šesťáci dvě třetiny pomýšlely na bodový zisk v Mostě. Nakonec odjeli s prázdnou. Za vyrovnaného stavu totiž v závěrečné části inkasovali čtyřikrát za sebou. „Dostali jsme v první minutě poslední třetiny gól a už jsme nedokázali odpovědět," mrzelo kouče Ondřeje Klementa. Jeho tým pak ještě inkasoval tři branky během jedné minuty. „Chyběl nám nápad a spolupráce v útočné části," našel nedostatky trenér.

Mostečtí Lvi - HC Teplice 6:3 (1:0, 1:2, 4:1)
Branky Teplic: 25. Zíchová (Gros) 1:1, 40. Maresch 2:2, 60. V. Šlechta 6:3. Rozhodčí: Trnka, Majerčin. Vyloučení: 3:3. Využití: 0:0. Sestava: Schlenz - Mareschová, Klement, Vobořil, Přívozník, Anft - Gros, Maresch, Rubeš - Zíchová, Sluka, V. Šlechta - Meszároš, Beránek.

7. třída - Liga starších žáků "B"


Citelně oslabená sestava našich sedmáků neuspěla proti Litoměřicím. Bez Cimrmana a Ševčíka, kteří posílili Chomutov, bez nemocného Dondita a Brože s Očkem, kteří byli s Bílinou na turnaji ve Švédsku, ale svěřenci trenéra Martina Cimrmana odvedli poctivý výkon. „Celkově docela vyrovnaný zápas, byť skóre vypadá jinak. Hra nebyla špatná. Tým bojoval, makal, i přes prohru jsme vesměs chválili za týmový výkon," řekl. I přes prohru nebyl zklamaný. „Spokojenost. Čekal jsem, že rozdíl ve hře bude větší. A nebyl," potěšilo Cimrmana.

HC Teplice - Stadion Litoměřice 2:7 (2:1, 0:4, 0:2)

Branky Teplic: 15. Šidlo (Urban) 1:1, 20. Lode (D. Řehák, Bukač) 2:1. Rozhodčí: Šlechta, Markl. Vyloučení: 1:6. Využití: 0:2. Sestava: Jarolím - Kordule, Rubeš, Šidlo, Vobořilová - Kohlmistrová, Řehák, Velek - Lode, Bukač, Skýva - Hrdlička, Urban.