Po vánočních turnajích se do programu našich týmů vrátí ligové zápasy. O víkendu se bojů o mistrovské body zapojí hned pět celků. Kromě šesté třídy se všechny představí fanouškům na našem Zimáku.

Soutěž 3. a 4. tříd Ústeckého kraje
Sérii dvanácti výher v řadě bude chtít protáhnout dosud neporažené béčko čtvrťáků. Proti němu se postaví hokejisté z Bíliny a Litoměřic. Stadion už v této sezóně dokázal porazit naše papírové áčko čtvrté třídy, B týmu ale nedávno podlehl 8:13. Oficiální áčko třetích a čtvrtých tříd bude hrát až v neděli, kdy se ukáže v Ústí nad Labem.

sobota 7. ledna - ZS Teplice
10:15 / HC Teplice B - Stadion Litoměřice
12:30 / HC Teplice B - Draci Bílina

neděle 8. ledna - ZS Ústí nad Labem
8:30 / Slovan Ústí nad Labem B - HC Teplice
9:30 / HC Děčín - HC Teplice

5. třída - Liga mladších žáků "B"

Naši páťáci mají solidní příležitost vstoupit do nového kalendářního roku dobrým výsledkem. Doma se totiž střetnou s Mostem, který už dokázali v tomto ročníku porazit na jeho stadionu 9:7. Poslední vzájemné měření sil ale lépe zvládl tým z pod Hněvína, který u nás zvítězil 20:12.

neděle 8. ledna - ZS Teplice
9:30 / HC Teplice - Mostečtí Lvi

6. třída - Liga mladších žáků "A"
Šestá třída se rozloučila ve své soutěži s minulým rokem triumfem nad Sokolovem a svěřenci kouče Ondřeje Klementa by rádi na povedený zápas navázali. Formu jim otestuje Most. A to je protivník, proti kterému to našim šesťákům v této sezóně jde. Nejprve s ním remizovali 3:3, aby ho pak deklasovali 15:1.

sobota 7. ledna - ZS Most
16:00 / Mostečtí Lvi - HC Teplice

7. třída - Liga starších žáků "B"
Sedmákům se finiš minulého kalendářního roku příliš nepovedl. Sérii tří zápasů bez vítězství budou chtít ukončit proti Litoměřicím. Ty dokázali v tomto ročníku už dvakrát porazit. Nejprve v hale Kališníků 10:7 a potom na našem Zimáku 8:6.

sobota 7. ledna - ZS Teplice
14:00 / HC Teplice - Stadion Litoměřice