HC Teplice jde do nového roku se dvěma novinkami. Tou první jsou nové webové stránky, tou druhou pak spolupráce se streamovací platformou Czech Ice Hockey TV.

Zkušební provoz nových webových stránek byl zahájený už na konci minulého roku. „Nový web je na první pohled modernější, splňuje požadavky uživatelů. Chceme na něm fanoušky, hráče a širokou veřejnost co nejvíce informovat o různých novinkách a zajímavostech. Tradicí by se měly stát různé přehledy odehraných zápasů, které budou glosovat trenéři. Budeme mít k dispozici více fotek a každý hráč by na webu měl mít výhledově svůj profil," informuje šéf HC Teplice Martin Cimrman.

Streamovací platforma Czech Ice Hockey TV je druhou novinkou. O co jde? Na našem stadionu byla zabudována souprava na snímání hokejových zápasů, která zprostředkovává jejich přenos. Každý, kdo bude mít zájem zápasy mládeže sledovat, se může za poplatek registrovat na webu https://www.czechicehockey.tv/cs/home a sledovat vybrané duely v přímém přenosu či zpětně. „Dá se vytvořit sestřih ze zápasů, různé analýzy. Tato platforma se rychle rozvíjí, na zimácích kamery rostou jako houby po dešti. Těším se, že nám pomůže v rozvoji," říká Cimrman.