Hned tři turnaje stihly během vánočních svátků výběry našich ročníků 2014. Silný turnaj v Ústí nad Labem skvěle rozehrály, nakonec ale obsadily až konečné šesté místo. Výtečně si vedly v České Lípě, kde ani jednou neprohrály a slavily celkový triumf. Velmi dobře se jim výsledkově povedla také akce v Lounech. V konkurenci devíti týmů skončil náš tým na třetí příčce a získal bronzové medaile.


Turnaj Centropol Cup 26/12 v Ústí nad Labem

Naše mužstvo rozehrálo turnaj na jedničku a po třech výhrách se zařadilo mezi aspiranty na celkové vítězství. Jenže zbytek programu se týmu vůbec nepovedl. Prohrál čtyřikrát v řadě a nakonec skončil z osmi celků šestý. Ve vyrovnaném turnaji, ve kterém každý celek minimálně jednou prohrál, získali zlato Wolves z Plzně. Ti paradoxně jedinou porážku utrpěli proti svěřencům kouče Martina Cimrmana. Pro ně byl největším zážitkem obrat v duelu s Letňany. V něm v 18. minutě prohrávali 1:5 a ve 28. ještě 3:5, přesto se radovali z výhry 7:5.

Výsledky:
Teplice - Slovan Louny 10:5, Teplice - Letci Letňany 7:5, Teplice - Wolves Pilsen 7:2, Teplice - Bílí Tygři Liberec 5:12, Slovan Ústí nad Labem - Teplice 12:7, Teplice - Motor České Budějovice 7:10, Teplice - Sparta Praha 4:11.

Turnaj 27/12 v České Lípě

Nejtěžší prověrku pro náš tým představoval hned úvodní zápas proti Třemošné, který skončil nerozhodně. Pak svěřenci trenéra Štěpána Tetřeva vydřeli vítězství proti Liberci, jasně předčili Varnsdorf a ve finále si bez potíží poradili s pražskou Spartou. Suverénní triumf a zlato pro Huskies.

Výsledky:
Teplice - Meteor Třemošná 6:6, Teplice - Bílí Tygři Liberec 8:6, Teplice - Varnsdorf 10:2, Teplice - Sparta Praha 14:3.

Turnaj BISGROUP Cup 30/12 v Lounech

Úspěšný byl pro naše čtrnáctky také turnaj v Lounech. Na poslední chvíli odřekly Rokycany, takže nás v základní skupině čekaly jen tři zápasy. V nich jsme ani jednou neprohráli a z prvního místa šli ve čtvrtfinále na Most. Ten náš tým deklasoval, ale v semifinále si nedokázal ve vyrovnané partii poradit s plzeňskými Wolves, kterým podlehl díky dvěma trefám v posledních dvou minutách. Tým kouče Martina Cimrmana pak zvládl souboj o třetí místo, hlavně díky vynikajícímu výkonu brankáře Bruna Paroulka zdolal České Budějovice. Celkovým vítězem se stali Wolves, kteří ve finále porazili Slaný 6:2.

Výsledky:
Teplice - Lev Slaný 7:4, Teplice - Wolves Pilsen 6:6, Teplice - Motor České Budějovice 6:2, Teplice - Most 17:1, Teplice - Wolves Pilsen 6:8, Teplice - Motor České Budějovice 2:0.