Ještě než začnou vánoční turnaje na Zimáku, naše týmy nastoupí k soutěžním zápasům. Hned pět duelů se bude hrát v pátek nebo v sobotu u nás. Fanouškům se představí všechny nejstarší ročníky. Čtvrťákům odložil utkání Litvínov, proto se áčko poměří dvakrát s litoměřickým Stadionem. Na výhry mohou útočit všechny naše celky, los jim totiž přidělil hratelné soupeře, proti kterým by si mohli naši hráči zlepšit před svátky náladu.


3. a 4. TŘÍDA – Soutěž 3. a 4. tříd Ústeckého kraje

Třeťáci a čtvrťáci se o víkendu nudit rozhodně nebudou. Trenéři musí postavit dva rozdílné týmy, protože jedna parta bude hrát v Teplicích a druhá v Ústí nad Labem skoro v totožný čas. Oficiální áčka nastoupí doma proti Litoměřicím, béčka se mohou těšit na atraktivní mač s Drážďany a Ústím nad Labem. Béčko čvrťáků se pokusí prodloužit vítěznou sérii, která trvá už 12 utkání.

Sobota Zimák Teplice:
11:30 / HC Teplice – Stadion Litoměřice
12:30 / HC Teplice – Stadion Litoměřice

Sobota ZS Ústí nad Labem:
12:15 / ESC Drážďany - HC Teplice B
13:15 / Slovan Ústí nad Labem - HC Teplice B
 

5. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Dva zápasy budou hrát o víkendu naši páťáci a rozhodně nejsou bez šancí, aby ukončili sérii čtyř porážek v řadě. V sobotu totiž nastoupí proti Mostu, který je v tabulce hned nad námi a který tým kouče Petra Maška dokázal v tomto ročníku porazit na jeho ledě 9:7. Nedělní soupeř bude těžší. Louny jsou páté, první vzájemný duel vyhrál nad naším celkem s přehledem 15:4.

sobota Zimák Teplice:
9:00 / HC Teplice – Mostečtí Lvi

neděle ZS Louny:
10:15 / Slovan Louny – HC Teplice


6. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Svěřenci kouče Ondřeje Klementa musí mít před víkendem motivaci jako hrom. Doma se střetnou se sokolovským Baníkem, který je v tabulce těsně nad naším týmem a v případě výhry se můžeme dostat přes něj a opustit poslední příčku. V této sezóně s ním naše šestá třída už sehrála dvě vyrovnané partie, obě ale ztratila 6:7 a 6:9.

sobota Zimák Teplice:
15:00 / HC Teplice – Baník Sokolov


7. TŘÍDA - Liga starších žáků "B"

Dvě porážky za sebou utrpěli naši sedmáci, ale teď mají velkou příležitost si spravit chuť. Už v pátek nastoupí tým Martina Cimrmana proti posledním Mosteckým Lvům a mohou vylepšit průběžné osmé místo, které jim v tabulce patří. Ale pozor! První vzájemné měření sil v této sezóně skončilo mosteckou jednoznačnou výhrou 10:4.

pátek Zimák Teplice:
17:45 / HC Teplice – Mostečtí Lvi
 

Vánoční turnaje na Zimáku:

18. prosince: ročník 2015
18. a 19. prosince: ročník 2010
19. a 20. prosince: ročník 2012
20. a 21. prosince: ročník 2014
21. a 22. prosince: ročník 2011
22. a 23. prosince: ročník 2013
23. prosince: ročník 2016