V sobotu můžete vyrazit na vánoční nákupy, ale v neděli už vás zase rádi uvidíme na Zimáku. Nejmladší týmy z naší smečky nastoupí proti třem soupeřům na Huskies Cupu, který je tentokrát určený pro ročníky 2015 a 2016. K soutěžním zápasům tentokrát naše výběry vyrazí na stadiony protivníků. Hned čtyři ligové mače sehrají třeťáci a čtvrťáci. Nejstarší ročníky budou mít klidnější víkend. Hrát totiž budou pouze jeden zápas. Tým ročníku 2013 bude startovat na turnaji v Maďarsku.

1. TŘÍDA – Huskies Cup 2016

V neděli čeká atraktivní Huskies Cup na naše prvňáky, kteří sbírají premiérové zápasové zkušenosti v kariéře. Těšit se mohou na tři soupeře. „Chceme dát příležitost všem našim hráčům, i těm, kteří naposledy nehráli,“ plánuje člen trenérského štábu Jiří Procházka.

Program neděle:
9:30 / Lev Slaný – HC Roudnice
10:10 / HC Teplice – Piráti Chomutov
10:50 / Lev Slaný – Piráti Chomutov
11:50 / HC Teplice – HC Roudnice
12:30 / HC Teplice – Lev Slaný
13:10 / HC Roudnice – Piráti Chomutov

2. TŘÍDA – Huskies Cup 2015

Také druháci mají příležitost si zahrát poutavé duely. Poměří se například s malými caparty ze Sparty Praha. „Bude to fajn prověrka, chceme si turnaj hlavně užít,“ řekl kouč Martin Denk.

Program neděle:
9:30 / HC Teplice – Letci Letňany
10:10 / Sparta Praha – Slovan Louny
10:50 / HC Teplice – Slovan Louny
11:50 / Letci Letňany – Sparta Praha
12:30 / Letci Letňany – Slovan Louny
13:10 / HC Teplice – Sparta Praha
 

3. a 4. TŘÍDA – Soutěž 3. a 4. tříd Ústeckého kraje

Třetí a čtvrtou třídu čeká náročný víkend. Dvě party, papírově áčko a béčko, sehrají dohromady čtyři mistrovské zápasy. V sobotu se bude hrát v Bílině a v neděli v Lounech. Několik čtvrťáků se navíc představí na mezinárodním turnaji v Maďarsku.

Sobota:
9:00 / Draci Bílina – HC Teplice
10:00 / HC Roudnice – HC Teplice

Neděle:
11:45 / HC Teplice B – Piráti Chomutov B
12:45 / Slovan Louny B – HC Teplice B
 

5. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Pořádnou fušku mohou očekávat naši páťáci. Ti budou hrát o víkendu pouze jednou, v sobotu na hřišti Pirátů Chomutov. Minulý týden náš tým podlehl těsně po boji béčku tohoto soupeře, ale áčko je na tom v tabulce hůř. Chybět ale bude opora Eliška Nerglová, která nastřílela v sezóně 49 gólů. “Bude startovat na turnaji v Maďarsku,” vysvětlil její absenci trenér Petr Mašek. Ze stejného důvodu budou absentovat take Beránek, Reichenbach, Sládek nebo Langhammer.

sobota:
9:00 / Piráti Chomutov  – HC Teplice


6. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Pod pořádnou dekou jsou naši šesťáci, kteří pětkrát v řadě inkasovali minimálně 13 branek. “Už bychom se potřebovali chytit, zlepšit si náladu dobrým výsledkem,” řekl kouč Ondřej Klement. V sobotu bude hrát jeho tým v Ústí nad Labem, které je v tabulce sedmé. Náš celek ale v tomto ročníku Slovanu už dvakrát vysoko podlehl 3:15 a doma 9:23.

sobota:
10:15 / Slovan Ústí nad Labem – HC Teplice

 

7. TŘÍDA - Liga starších žáků "B"

Naši sedmáci minulý víkend smolně ztratili body s Litvínovem, ale po většinu zápasu potvzovali i bez útočníka Matěje Cimrmana, který odešel do Chomutova, velmi dobrou formu z posledních utkání. V sobotu nastoupí v Lounech, které jsou páté, tedy jen těsně nad naším celkem. “Pokud vyhrajeme, půjdeme přes ně. To je motivace,” prohlásil trenér Martin Cimrman. Jeho svěřenci mají Slovanu co oplácet, v úvodním letošním vzájemném duelu mu totiž podlehli 3:9.

sobota:
11:00 / Slovan Louny – HC Teplice