Také první prosincový víkend přinese bohatý program na našem Zimáku. Týmy nejstarších kategorií sehrají další mistrovské zápasy. Rozjetí sedmáci se utkají s Litvínovem. Těžké porážky z úvodních vzájemných duelů budou chtít svým protivníkům oplatit šesťáci a páťáci. V sobotu pořádáme sportovní turnaj pro ročník 2013. Kromě hokeje otestují čtvrťáci taky svoje fotbalové dovednosti. A druhá parta v neděli v Bílině k tomu přidá do rukou ještě florbalové hole.

4. TŘÍDA  - Sportovní turnaj v Teplicích a v Bílině

Čtvrtá třída se rozdělí na dvě party. Jedna z nich se v neděli představí od 8 hodin na turnaji v Bílině. Na něm si děti zahrají nejen lední hokej, ale taky florbal a fotbal. Sportovní turnaj pro ročník 2013 pořádá take náš klub. Bude se hrát na Zimáku v sobotu po obědě.

Program sobotního sportovního turnaje pro ročník 2013 v Teplích:

lední hokej:
12:45 / HC Teplice – HC Turnov 1931
13:45 / Predátoři Česká Lípa – HC Turnov 1931
15:00 / HC Teplice – Predátoři Česká Lípa

fotbal (ve vedlejší sportovní hale):
16:30 / HC Teplice – HC Turnov 1931
17:00 / Predátoři Česká Lípa – HC Turnov 1931
17:30 / HC Teplice – Predátoři Česká Lípa


5. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Dva zápasy budou hrát o víkendu naši páťáci. V sobotu se představí na ledě chomutovského béčka. To je v tabulce páté a dokonce si vede lépe než áčko Pirátů. První vzájemný souboj v tomto ročníku skončil drtivou chomutovskou výhrou na našem stadionu 25:6. Těžký direkt naši schytali take od béčka Slovanu Louny, se kterým se utkají na Zimáku. Druhému celku tabulky budou chtít oplatit porážku 4:23.

sobota 9:00 / Piráti Chomutov B – HC Teplice
neděle 9:30 / HC Teplice – Slovan Louny B


6. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Na své soupeře mají spadno take hráči z naší šesté třídy. Ti take nastoupí o víkendu ke dvěma zápasům a favoritem nebudou ani v jednom z nich. V sobotu hostí čtvrtý Chomutov, se kterým prohráli na startu sezóny 2:17. V neděli se svěřenci kouče Ondřeje Klementa představí na ledě prvního Litvínova, který zatím utrpěl pouze jednu porážku a náš tým v prvním vzájemném střetu deklasoval 13:4.

sobota 10:15 / HC Teplice - Piráti Chomutov
neděle 9:00 / HC Teplice – HC Litvínov  


7. TŘÍDA - Liga starších žáků "B"

Naši sedmáci vyhráli tři z posledních čtyř utkání, mají formu a tu budou chtít potvrdit i proti Litvínovu. O motivaci by měli mít postaráno. Tým kouče Martina Cimrmana je v tabulce sedmý, ale na čtvrté chemiky ztrácí pouze tři body a to znamená, že v případě vítězství se na svého nedělního soupeře bodově dotáhne. V úvodním měření sil v tomto ročníku se radovali mladíci z Litvínova po výhře 11:6.

neděle 12:00 / HC Teplice – HC Litvínov