Atraktivní soupeře a dva pěkně obsazené turnaje pro naše nejmenší bude hostit o víkendu náš Zimák. V sobotu se na něm bude hrát Huskies Cup pro ročníky 2016 a mladší. Na něj dorazí hned dva týmy Sparty Praha. V neděli je na programu stejný turnaj pro ročníky 2015 a mladší. Naši druháci se mohou v případě úspěšných výsledků těšit na zápasy play-off. Doma budou hrát své mistrovské zápasy naši třeťáci a čtvrťáci, kteří se střetnou se severočeskými rivaly.

3. a 4. TŘÍDA  - Soutěž 3. a 4. tříd Ústeckého kraje

Na naší třetí a čtvrtou třídu o víkendu čekají regionální derby. Dosud neporažené teplické béčko čtvrťáků se poměří se silným áčkem Slovanu Ústí nad Labem a pak s nevypočitatelnými Litoměřicemi. Těm mají co oplácet naši třeťáci. „Zatím to byl jediný tým, který nás dokázal porazit,” varoval před kvalitou soupeře trenér druháků Lukáš Vokatý. Ten má obrovské problémy při skládání sestavy. „Trápí nás dost velká marodka, lepíme to. Ve čtvrtek nás bylo na tréninku sedm a dva gólmani. Někteří kluci budou muset hrát oba hrací dny,” řekl.
V neděli totiž čekají na teplická áčka duely v Lounech proti domácímu Slovanu a Pirátům Chomutov. „V neděli si troufáme víc, I když nám bude chybět kvůli zdravotním problémům naše brankářská jednička Bruno Paroulek,” prozradil Vokatý.

sobota:
9:00 / HC Teplice B – Slovan Ústí nad Labem
11:00 /  HC Teplice B – Stadion Litoměřice

neděle:
9:00 / Piráti Chomutov  – HC Teplice
10:00 / Slovan Louny – HC Teplice
 

6. TŘÍDA - Liga mladších žáků "A"

Svěřenci trenéra Ondřeje Klementa vyrazí mimo náš kraj. V sobotu po obědě od 12:15 nastoupí na ledě šestých Karlových Varů. Západočechům mají co oplácet. Doma jim totiž v této sezóně podlehli 3:10.


7. TŘÍDA - Liga starších žáků "B"

Naši sedmáci budou chtít navázat na zlepšenou formu z posledních zápasů. V neděli od 9:30 odstartuje jejich mač na hřišti Roudnice nad Labem. Ta bude papírovým favoritem, protože v tabulce je druhá, zatímco naše parta osmá. Předem se ale tým hlavního kouče Martina Cimrmana bát nemusí. Svého nedělního soka totiž v úvodním vzájemném měření sil v tomto ročníku porazil 8:5.


1. a 2. TŘÍDA – Huskies Cup 2015 a 2016 a turnaj v Rakovníku

Naše nejmladší výběry se mohou těšit na pestrý víkend plný turnajů. Budou hrát doma v sobotu i v neděli, kdy se konají na Zimáku Huskies Cupy.  „V sobotu bychom měli mít sestavu silnou. Věřím, že to bude dobrý turnaj,” doufá trenér Jiří Steklý. V neděli čeká na jeho svěřence pořádná šichta. „Startujeme tady a taky v Rakovníku, kde si zahrajeme třeba proti Slaný, Neratovícím nebo Rytířům Kladno a pak ještě dalším soupeřům podle výsledků. Budeme tam hrát od rána až do odpoledne,” prozradil kouč Martin Denk. Trenérský štáb chce síly rozložit. „Musíme se rozdělit, stejně jako musíme rozdělit děti,” usmál se Jiří Procházka. „Chceme dát šanci každému. Posíláme pozvánky, ale někdy dostaneme omluvenku, že se dítě na zápas necítí. Bereme to,” prozradil Steklý. Podle něj se ale jeho malí svěřenci ani rodiče ničeho bát nemusejí.   „Už jsem mluvil s jednou maminkou, že o nic nejde, ať to kluk zkusí. Na výsledky nehrajeme. Jde hlavně o to, aby to byla zábava. Aby se děti vyhrály v zápasech a každá příležitost k tomu je fajn. Když někdo něco pokazí, hlavu mu neutrhneme,“ zdůraznil kouč přezdívaný Steklas.

Program sobotního turnaje Huskies Cup 2016 a mladší:
12:20 / HC Teplice – Sparta Praha Bílá, Sparta Praha Červená – Lev Slaný
13:00 / HC Teplice – Slovan Louny, Sparta Praha Bílá – Lev Slaný
13:40 / HC Teplice – Lev Slaný, Sparta Praha Červená – Slovan Louny
14:40 / Slovan Louny – Lev Slaný, Sparta Praha Červená – Sparta Praha Bílá
15:20 / HC Teplice – Sparta Praha Červená, Sparta Praha Bílá – Slovan Louny

Program nedělního turnaje Huskies Cup 2015 a mladší:
9:30 / HC Teplice – Kobra Praha, Letci Letňany – Medvědi Děčín
10:10 / HC Teplice – Draci Bílina, Letci Letňany – Buldoci Neratovice
10:50 / Draci Bílina – Kobra Praha, Buldoci Neratovice – Medvědi Děčín
11:50 / semifinále
12:30 / o 5. místo
13:10 / finále a o 3. místo